آموزش گنجیابی

آموزش گنجیابی

آموزش گنجیابی | فلزیابی

آموزش گنجیابی به صورت مرحله به مرحله

چگونه میتوان با یک میله یا چوب از فاصله چند صد متری و چند متر زیر زمین یک تکه طلا را پیدا کرد ایا این روش واقعیت دارد یا یک دروغ بزرگ است؟ اول از همه بگویم دو عدد میله مسی یا برنجی بسمت طلا منحرف نمی شود این گونه ردیاب ها جزء ابزار های الکترونیک به حساب نمی اید و از نظر علم فیزیک و شیمی هم مورد قبول نیست پس این همه داستان بر سر ردیاب ها از کجا امده است؟ ایا تا کنون کسی با اینگونه ردیاب ها موفق به پیدا کردن چیزی شده ؟ بله کسانی توانسته اند با استفاده از دو عدد میله برنجی یا مسی گنج پیدا کنند ولی تعداد انها بسیار کم بود ه است. در ادامه با ما باشید تا با آموزش گنجیابی به صورت قدم به قدم شما را با نحوه کار آشنا کنیم.

آموزش گنجیابی
آموزش گنجیابی

بهتر بگویم شاید از هر ۱۰۰۰ نفر یک نفر با این روش موفق شده اند. و حالا برسیم به اینکه این روش چگونه کار میکند. این روش که همان روش گمانه زنی میباشد از قرنها پیش توسط انسانها برای پیدا کردن منابع اب زیر زمینی اشیا و افراد گم شده استفاده میشده .سالها دانشمندان روی این موضوع بحث میکردند تا جوابی برای ان پیدا کنند چون همانطور که گفتم با علم فیزیک نمی توان جوابی برای ان پیدا کرد تازه هر چند صد نفر یکی با ان موفق میشود و برخی ان را در محدوده علوم غریبه میدانند.

بر طبق اخرین تحقیقات مغز انسان دارای توانایی های بسیار است و با تمرین زیاد انسان میتواند ذهن یا مغز خودش را جوری تعلیم دهد تا بتواند اشیا گم شده را پیدا کند البته این یک استعداد و یا یک توانایی ذاتی است همانطور که همه نقاش ماهر نمی شوند همه کس هم نمیتواند با ردیاب ها موفق شود وجود جیوه یا خوراک طلا و یا فرکانس طلا فقط کمک به هماهنگی بیشتر بین ذهن با میله ای است که در دست دارید. شما با داشتن دو عدد میله برنجی یا مسی در دست میتوانید ردیابی را شروع کنید.

چگونه تمرین کنیم و چگونه خودمان را برای این کار اماده کنیم ؟

اولین چیزی که نیاز دارید ارامش و تمرکز فکراست هرچه ارامش و تمرکز شما بیشتر باشد زودتر به نتیجه میرسید نداشتن اعتیاد هم کمک بزرگی است چون مواد مخدر توانایی مغز را کم میکند حداقل دو ساعت قبل از تمرین غذا نخورید، اب و چای اشکالی ندارد. اولین تمرین شما میتواند اینگونه باشد کسی وسیله ای را مخفی کند و شما ان را پیدا کنید به محض انکه توانستید این کار را چند بار انجام دهید همکار خود را عوض کنید یعنی از دوست دیگر خود بخواهید تا وسیله را مخفی کند مشخصات و شرایط همکار تا حد ممکن از اقوام نزدیک مثل برادر همسر و فرزند خود به عنوان همکار استفاده نکنید اگر مجبور بودید فقط برای مدت بسیار کوتاه اشکال ندارد و به محض انکه چند بار با یک نفر به نتیجه رسیدید همکار خود را عوض کنید هنگام تمرین باید شما و یکی از همکارانتان تمرین کنید و دیگران نباید در مکان تمرین حضور داشته باشند یعنی دو نفری باشید و نفر سوم نباید باشد و نباید شما را ببیند.

حالا این سوال پیش میاید چرا به این صورت؟ و این سخت گیری برای چیست چون این کار بیشتر به علوم غریبه مربوط میشود تا مهندسی. اگر یک فرد ماهر ردیاب خود را به شما بدهد ان ردیاب در دست شما کار نخواهد کرد میتوانید این گفته را خودتان ازمایش کنید – چرا چون ابن نوع ردیاب(ردیاب دستی) یک ابزار مهندسی نیست اگر به زبان ساده بگوییم یکی از ابزارهای علوم غریبه است. یا به زبان علمی و امروزی ابزارهای فرا روانشناسی -پس این کار قانون خودش را دارد. پس از چند هفته تمرین با افراد مختلف و نتیجه گرفتن با انها دیگر این کار را تکرار نکنید چون با ادامه این کار فقط لوازمی را پیدا میکنید که افراد زنده ان را مخفی کرده اند و یا جای انها را میدانند.بخاطر همین است که خیلی ها وسیله مخفی شده را براحتی پیدا میکنند ولی تا حالا هیچ گنجی پیدا نکرده اند

به محض انکه یک الی دو هفته در تمرینهای قبلی موفق شدید دیگر ان را تکرار نکنید تمرینها را جدی بگیرید و هر روز تمرین کنید تمرین بدون نظم ارزشی ندارد در ادامه با دردست داشتن یک میخ و یا فلز کوچک دیگر در دست به عنوان خوراک به همراه میله ردیاب به دنبال قطعات اهنی و غیر اهنی در زیر خاک بگردید . توجه: این قطعات فلزی حتما باید گم شده باشد.

تمرین مداوم علت اصلی موفقیت در آموزش گنجیابی

این تمرین را همیشه باید انجام دهید و با ردیابی که خود ساخته اید قطعات فلزی گم شده را پیدا کرده در ابتدا ممکن است نتوانید چیزی پیدا کنید یا در مکانی که با ردیاب پیدا کرده اید چیزی نباشد باید انقدر تمرین کنید تا بتوانید فلزات کهنه گم شده را پیدا کنید. نتایج یافته های خود را یاد داشت کنید برای مثال من امروز ده نقطه را با ردیاب مشخص کردم در ۸ نقطه چیزی نبود و در دو نقطه دیگر یک سر نوشابه و در جای دیگر یک میخ پیدا کردم. انقدر تمرین کنید تا در ده نقطه ای که با ردیاب مشخص حداقل در ۷ نقطه ان یک تکه فلز پیدا شود اگر توانستید به این مرحله برسید میتوانید به مرحله سوم بروید. حالا میتوانید با ردیاب خود به دنبال گنج بروید باز نتایج یافته های خود را یاد داشت کنید.

این کاربه شما نشان میدهد که چقدر در ردیابی مهارت دارید. توجه – برای انکه زودتر وبیشتر نتیجه بگیرید به نکات زیر توجه کنید به کاری که میکنید ایمان کامل داشته باشید اگر با ناامیدی و شک و تردید تمرین کنید نتیجه نمیگیرید. به ردیاب خود احترام بگذارید و ان را به دیگران ندهید انجام ورزش یوگا حفظ ارامش کمک زیادی میکند افراد بی سواد و جوان نتیجه بهتری میگیرند. اعتقاد و ایمان قلبی بسیار مهم است اگر به کاری که میکنید ایمان ندارید و یا انقدر صبر و تحمل اراده ندارید این تمرینها را انجام ندهید چون نتیجه نمی دهد.

ممکن است بپرسید چقدر طول میکشد تا در کار مهارت پیدا کنم ؟

این بستگی به ایمان و اعتقاد قلبی شما به کار – مدت زمان تمرین و استعداد ذاتی شما دارد ممکن است در مدت ۶ ماه استاد شوید و ممکن است پس از ده سال هم کاری از شما بر نیاید پس اگر صبر و حوصله ندارید با تمرین با ردیاب دستی وقت خود را هدر ندهید. نکته اخر اینکه شما حتما کلمه ریاضت را شنیده اید ریاضت میتواند کمک موثری باشد، راحت ترین روش ریاضت ان است که موقع تمرین اگر مکان اشتباهی را مشخص کردید با یک چوب کوچک به ارامی کف دست خود را بزنید و هروقت مکان درستی را پیدا کردید به خودتان افرین بگویید یا همان دستی را که با چوب میزنید نوازش کنید شدت تنبیه یا تشویق به خودتان بستگی دارد.

البته بعضی ها میگن ردیاب تو دست کسانی که گروه خونی انها او مثبت (o+) است زود تر و بیشتر جواب میدهد. در وجود همه انسانها کمی استعداد ردیابی وجود دارد و اگر کسی چیزی مخفی کند شاید بتوانید با کمی تمرین ان را پیدا کنید مهم ان است که بتوانید لوازمی را پیدا کنید که قرنها پیش مدفون شده است.

 

جهت خرید فلزیاب از نمایندگی فلزیاب در شیراز یا نمایندگی فلزیاب تهران به همراه گارانتی معتبر، آموزش رایگان، خدمات پس از فروش، می توانید با شماره 09917579030 تماس بگیرید.

3 دیدگاه برای “آموزش گنجیابی

  1. سلام.بنده این کارو خیلی علمی انجام میدهم و این کار کاملا علمی است هرچند کشف جاذبه زمین توسط نیوتون شانسی بوده اما یک پدیده علمی است و کشف بنده هم شانسی بوده اما کاملا علمی و عملی است.

    1. سلام منم خیلی علاقه دارم بدونم ب چ شکلی عمل میکنه اگه بیشتر توضیح بدین ممنون میشم ب سوالایی ک ذهنمو درگیر کرده برسم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و خرید