cheapest-treasure-detectors

ارزانترین فلزیاب

ارزانترین فلزیاب | فلزیاب ارزان | ارزانترین گنج یاب | گنج یاب ارزان

هنگام خرید فلزیاب مانند هر چیز دیگری اولین چیزی که برای خریدار مهم است قیمت آن دستگاه است. بودجه هرکدام از ما برای انجام هر عملی محدود است و ما با توجه به مقدار پولی که داریم اقدام به خرید بهترین گزینه میکنیم. انتخاب ارزانترین فلزیاب کار دشواری است زیرا انواع فلزیاب های دست ساز و غیر استاندارد در بازار وجود دارد که با قیمت های پایین خود خریداران را ترغیب به خرید میکنند در صورتی که عملا هیچ کارایی و راندمانی ندارند و بیشتر به اسباب بازی شبیه هستند تا دستگاه گنج یاب و فلزیاب . پس برای انتخاب ارزانترین فلزیاب باید این را مد نظر داشته باشیم که این انتخاب باید از میان دستگاههای فلزیاب واقعی انجام شود.

ارزانترین فلزیاب
ارزانترین فلزیاب

فلزیاب ایرانی ارزان یا خارجی؟!

در بین فلزیاب های ارزان موجود در کشور ، ارزانترین ها ساخت ایران هستند زیرا دستگاههای فلزیاب خارجی که به ایران وارد میشوند به دلیل ممنوعیت واردات فلزیاب (به جز برای ارگان های خاص مانند میراث فرهنگی و …) ، مشکلات قانونی در استفاده از فلزیاب ، تحریم های بین المللی ، قدرت پایین ریال در مقابل ارز های بین المللی و … قیمتی بسیار بیشتر از آنچه ارزش واقعی آنهاست پیدا میکنند و اگر یک دستگاه مشابه با امکانات یکسان آنها در ایران ساخته شود قیمتی به مراتب پایینتر پیدا میکند. در بین شرکت های ایرانی فعال در زمینه ساخت فلزیاب نیز تعداد بسیار معدودی دارای مرکز تحقیق و توسعه هستند و فلزیاب های تولیدی آنها دارای استاندارد های روز است پس در حین انتخاب خود دقت کافی را داشته باشید.

پس از بررسی های تخصصی و در نظر گرفتن موارد و فاکتورهای بسیار ارزانترین فلزیاب های موجود انتخاب شدند که در لیست زیر 5 مورد از برترین های آنها را به شما معرفی میکنیم که در لیست قیمت فلزیاب میتوانید قیمت به روز آنها را مشاهده کنید.

ارزانترین فلزیاب های موجود در ایران به ترتیب قیمت

  • AJM BUGLE
  • AJM 13300
  • AJM IMAGING PT
  • DERAK 102
  • RICHEL M-20

جهت خرید فلزیاب از نمایندگی فلزیاب در شیراز یا نمایندگی فلزیاب تهران به همراه گارانتی معتبر، آموزش رایگان، خدمات پس از فروش، می توانید با شماره 09917579030 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و خرید