تعمیرات فلزیاب تعمیرات طلایاب تعمیرات گنج یاب

تعمیرات فلزیاب تعمیرات طلایاب تعمیرات گنج یاب

تعمیرات فلزیاب در نمایندگی فلزیاب شیراز

فلزیاب چیست و انواع آن ها :

فلزیاب ها دستگاه هایی هستند برای کشف اشیاء فلزی دفن شده در زیر زمین  مورد استفاده قرار می گیرند. این دستگاه ها دارای انواع مختلفی هستند و برای کاربرد های خاصی نیز بکارگرفته می شوند. در زمینه کشف اشیاء قیمتی مانند طلا و سکه معمولا از دو مدل فلزیاب پالسی و فلزیاب VLF استفاده می شود. فلزیاب های پالسی دارای عمق کاوش بالایی هستند اما فلزیاب های VLF عمق زیادی را کاوش نمی کنند ولی از قدرت تفکیک فلز بسیار خوبی برخوردار هستند. قدرت تفکیک فلز یکی از مهم ترین فاکتور هایی می باشد که کاوشگران هنگام خرید به آن توجه دارند.

تعمیرات فلزیاب در شیراز :

تعمیرات فلزیاب خود را به ما بسپارید. فلزیاب IKPV قادر به حل مشکلات شما در زمینه تعمیر فلزیاب، تعمیر طلایاب و تعمیر گنج یاب می باشد. در صورتی که فلزیاب خود را از شرکت IKPV خریداری کرده باشید تا یک سال بدون نیاز به هیچ هزینه ای میتوانید فلزیاب خود را تعمیر کنید. متخصصین ما به استفاده از بهترین و با کیفیت ترین قطعات دستگاه های شما را تعمیر یا ارتقاء می دهند.

تعمیرات فلزیاب
تعمیرات فلزیاب

تعمیرات فلزیاب در نمایندگی فلزیاب شیراز و نمایندگی فلزیاب تهران

شرکت IKPV بزرگترین مرکز تولید، فروش، تعمیر و ارتقاء انواع دستگاه های طلایاب، فلزیاب، گنج یاب، معدن یاب، حفره یاب، آب یاب و … در نمایندگی فلزیاب شیراز و نمایندگی فلزیاب تهران با بیش از 20 سال سابقه می باشد و اگر عضو باشگاه مشتریان IKPV باشید میتوانید تا 10 سال خدمات پس از فروش برای دستگاه گنج یاب خود دریافت کنید.اگر دستگاه فلزیاب شما خارجی باشد و یا از سایر همکاران خریداری کرده باشید نگران نباشید شرکت IKPV دارای تکنسین های باتجربه در زمینه تعمیر فلزیاب، تعمیر طلایاب و تعمیر گنج و اپراتور های عزیز میتوانند با اطمینان خاطر دستگاه خود را به ما بسپارند.

جهت تماس با شماره 09120043750 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و خرید