خرید طلایاب

خرید طلایاب

خرید طلایاب این روز ها نه تنها در کشور ما بلکه؛ در تمام جهان؛ رونق زیادی پیدا کرده است. کمپانی های زیادی امروزه در جهان وارد این عرصه شده و اقدام به تولید و فروش فلزیاب می کنند. این دستگاه های حرفه ای و کاربردی تنها در زمینه گنج یابی و طلایابی دارای قابلیت و کاربرد نمی باشند.

همانطور که می دانید دستگاه های فلزیاب؛ دارای سیستم های مختلف و متفاوتی می باشند. اما تمامی این دستگاه ها دارای ماهیت یکسانی می باشند. از همین رو نیز؛ بسیار مشاهده می شود که؛ از این ابزار های قدرتمند در؛ مراکز حساس و به منظور برقراری امنیت با استفاده از تفتیش بدنی؛ در ساخت و ساز های شهر و حفاری ها و خاک برداری ها و به منظور اطلاع از وجود خطوط لوله های مختلف و ….؛ استفاده می گردد.

خرید طلایاب
خرید طلایاب

خرید طلایاب با قدرت تفکیک

همان طور که در بالا مشاهده کردید؛ دستگاه های فلزیاب؛ دارای سیستم های مختلف و مصارف مختلفی می باشند. اما از چه دستگاه فلزیابی در ردیابی اهداف و در گنج یابی می توان استفاده کرد.  استفاده از سیستم های فلزیابی؛ در حوزه تخصصی دفینه یابی؛ دارای نکات زیادی می باشد. اما مهم ترین نکته برای این منظور توجه و وجود قابلیت تفکیک فلزیاب می باشد.

دستگاه های گنج یاب و طلایاب ها در حقیقت با استفاده از ویژگی تفکیک پذیری ما بین فلزات مختلف می توانند به اهداف مختلف دسترسی داشته باشند.

این ویژگی و قابلیت به دستگاه های فلزیاب این اجازه را می دهد که؛ نوع و جنس فلزات را از یکدیگر تفکیک و تمیز کنند. این گونه کاوشگر از قبل می تواند برای دستگاه فلزیاب خود؛ تعیین کند که به دنبال دستیابی به چه هدفی می باشد و قصد کاوش؛ چه فلزی را دارد. در این صورت کاوشگر به راحتی و تنها با روشن کردن دستگاه خود می تواند؛  هدف مورد نظر خود را دنبال کند.

برخی از فلزیاب های حرفه ای

  • فلزیاب TACHAR T1،
  • طلایاب KOMATSU A-U-2،
  • گنج یاب AUR 370،
  • دفینه یاب AJM IMAGING،
  • دستگاه فلزیاب COBRA ION،
  • گنجیاب ZICCO X2

فلزیاب مکمل

برخی از فلزیاب ها، مجهز به چندین سیستم هستند. این دستگاه ها می توانند کارایی های متفاوتی داشته باشند. و در شرایط مختلف بسیار سرعت کاوش را بالا ببرند. از جمله این دستگاه ها می توانیم به یون یاب، اسکنر و ردیاب های آنتنی هم اشاره کنیم.

یون یاب

یون یاب ها می توانند بهترین ابزار برای غار ها و محیط های بسته باشند. این دستگاه ها می توانند گازهای طلا را دریافت کنند. و طلای قدیمی و جدید را به راحتی کاوش کنند.

فلزیاب آنتنی

فلزیاب های آنتن راداری یا همان ردیاب ها دو دسته آنتن هستند که می توانند به دو صورت فرکانسی و خوراک خور عملکرد مناسبی داشته باشند. این دسته ها در محیط های باز بسیار کارایی دارند. و محیط یک تا دو هزار متر مربع را کاوش می کنند.

نتیجه گیری

در نهایت توصیه ما این است که برای خرید طلایاب به محیط کاوش دقت کنید. اگر می خواهید از دستگاه های مکمل بهره ببرید حتمأ با مشاورین ما در تماس باشید. شما می توانید بهترین دستگاه های گنج یاب را با ضمانت و خدمات پس از فروش از کمپانی آی کا پی وی تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و خرید