خرید گنجیاب

خرید گنجیاب

خرید گنجیاب

خرید گنجیاب یکی از مواردی می باشد که این روزها دارای طرفداران بسیار زیادی شده است. بازار فروش فلزیاب و گنج یاب این روزها بسیار شلوغ و پر هیاهو می باشد. کاوشگران و افراد عادی زیادی این روزها برای خرید دستگاه های پر کاربرد صف کشیدند. از طرفی به دلیل قیمت بالای این دستگاه ها و سودآور بودن تولید و عرضه این محصول؛ کمپانی های زیادی در صدد ورود به این عرصه می باشد. این ابزارهای پر کاربرد؛ دفینه یابی را که یکی از سخت ترین فعالیت های بشر بوده است؛ به یکی از راحت ترین امور و حتی می ‌توان گفت یکی از لذت بخش ترین سرگرمی ها تبدیل کرده است. یافتن اهداف و اشیایی که سال ‌های بسیار؛ در زیر زمین دفن شده اند برای بسیاری از افراد جنبه سرگرمی و هیجان زیادی را فراهم می ‌کند.

خرید گنجیاب
خرید گنجیاب

خرید گنجیاب

این روزها به واسطه پیشرفت علم و تکنولوژی فلزیاب ها پیشرفته بسیار زیادی کردند و دارای انواع مختلف زیادی شده اند. مدلهای که کاوشگران را قادر می سازند تا در انواع شرایط جغرافیایی و آب و هوایی به کاوش بپردازند و اهداف مورد نظر خود را ردیابی و کاوش کنند.

برای آن دسته از عزیزانی که اطلاعات زیادی در این رابطه ندارند؛ باید بگوییم فلزیاب و طلایاب هرچند به طور ذاتی در یک دسته قرار میگیرند؛ یکی نبوده و دارای ویژگی ها و قابلیت های متفاوتی می باشند. هیچ ۲ فلزیاب و یا هیچ ۲ گنج یابی یکسان بوده و دارای قابلیت های یکسانی نمی باشند. اما به طور کلی فلزیاب ها محصولاتی می باشند که دارای قابلیت تفکیک فلزات نمی باشند و به طور کلی با سنس هر نوع فلزی یک واکنش نشان می دهند از این دسته از فلزیاب ها برای ردیابی فلزاتی نظیر آهن استفاده می کنند. اما در دستگاه های گنج یاب دارای یک قابلیت مهم به نام قدرت و قابلیت تفکیک می باشند. این قابلیت به کاوشگر اجازه می ‌دهد تا اهدافی نظیر طلا را برای دستگاه مشخص کرده و صرفاً به ردیابی آن فلز بپردازند.

با برخی از انواع گنج یاب های حرفه ای آشنا شوید

  • گنج یاب DERAK 116,
  • گنج یاب AJM BUGLE,
  • گنج یاب ZICCO X1,
  • گنج یاب COBRA XS,
  • گنج یاب RICHEL M-40,
  • گنج یاب AUR 370

09120043750

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و خرید