دستگاه طلایاب

دستگاه طلایاب

دستگاه طلایاب

با سلام به شما بازدیدکنندگان محترم. در این مقاله می خواهیم به شما عزیزان؛ تعدادی از دستگاه های طلایاب حرفه ای ایرانی را معرفی کنیم که؛ طبق نظر سنجی های زیادی که صورت گرفته اند؛ عامل موفقیت بسیاری از کاوشگران بوده اند. همان طور که می دانید دستگاه های فلزیاب و گنج یاب ها؛ تنها در صورتی توانایی گنج یابی و دفینه یابی را دارند که دارای قابلیت تفکیک باشند. به همین دلیل توصیه می کنیم که؛ به نام و برند و توضیحات فروشنده چندان اعتماد نکرده و صرفا توجه خود را بر نتایج تست و ارزیابی هایی قرار دهید که در حضور شما انجام می گیرد؛ قرار دهید.

دستگاه طلایاب
دستگاه طلایاب

در وهله اول باید بدانید که چرا از دستگاه های ایرانی برای معرفی به شما  دوستان انتخاب کرده ایم. همان طور که می دانید؛ فلزیاب خارجی نیز دارای طرفداران زیادی می باشند. اما نکته ای که بسیاری از کاوشگران بدان اهمیت نمی دهند؛ سیستم کاوش می باشد. سیستم کاوش مناسب دفینه یابی و گنج یابی باید توانایی بالایی؛ در نفوذ به اعماق زمین داشته باشد و تنها سیستمی که دارای این؛ ویژگی می باشد؛ سیستم کاوش پالسی می باشد. که فلزیاب های خارجی از این سیستم استفاده نمی کنند چرا که؛ اهداف مد نظر آنها در اعماق بالا قرار ندارد و بیشترین کاربرد آنها سکه یابی در سطح زمین و یا نهایتا تا عمق 1 متری می باشد. اما دفینه ها در کشور ما در عمق های بالای 2و 3 متر قرار دارند.

دستگاه طلایاب ایرانی (پالسی)

  • طلایاب AJM 13300,
  • طلایاب PV IMAGING,
  • طلایاب ZICCO X2,
  • طلایاب ANTARES,
  • طلایاب TACHAR T1,
  • طلایاب AUR 370

مرکز فروش فلزیاب

حال وقت آن رسیده است که یکی از معتبر ترین؛ اماکن فروش گنج یاب را به شما عزیزان معرفی کنیم. دستگاه های فلزیاب؛ حتی معتبر ترین و با کیفیت ترین آن ها نیز؛ به ضمانت و گارانتی نیاز دارند. فلزیاب هایی که ما به شما در سطر های بالا معرفی کردیم؛ همگی تولید و عرضه شده توسط کمپانی ikpv می باشد. این مجموعه تمامی محصولات خود را با گارانتی و خدمات پس از فروش 11 ساله ارائه می دهد. این موضوع به تنهایی خود نشان دهنده کیفیت بالای محصولات آنها و اعتمادی می باشد که آنها به محصولات تولیدی خود دارند.

09917579030

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و خرید