دستگاه فلزیاب

دستگاه فلزیاب

دستگاه فلزیاب یکی از دلایل اصلی موفقیت هر کاوشگری می باشد که می تواند در صورت استفاده درست از دستگاه به هدف خود دست پیدا کند. همان طور که کیفیت و کارایی یک فلزیاب بسیار مهم می باشد ، در مقابل آن نیز تجربه و تسلط کاوشگر به دستگاه خیلی مهم است. خیلی از کاوشگران هزینه های زیادی صرف خرید دستگاه می کنند اما خود اپراتور خوبی نیستند و انتظار دارند که با خرید گنج یاب به موفقیت صد درصدی برسند. باید اشاره کنم که این عمل هرگز اتفاق نمی افتد. بنابراین بحث آموزش و کار با دستگاه را باید در اولویت خود قرار دهید. هدف اصلی از صحبت در مورد این موضوع این است که قصد دارم دستگاهی را به شما معرفی کنم که در واقع یک پکیج جامع از تمامی سیستم های فلزیابی می باشد.

دستگاه فلزیاب
دستگاه فلزیاب

دستگاه فلزیاب اشنایدر :

فلزیاب اشنایدر دستگاهی می باشد که با توجه به کارایی ها ، قابلیت ها و سیستم هایی که در آن تعبیه شده است هر کاوشگری را به خود مجذوب می کند. این سیستم بدون شک کامل ترین و پیشرفته ترین سیستم فلزیابی در بازار می باشد. فلزیاب همه کاره اشنایدر با توجه به اینکه ترکیبی از 6 سیستم کاوش مختلف با بروز ترین تکنولوژی ها می باشد ، اما از قیمت بسیار مناسبی برخوردار می باشد. اگر اپراتور حرفه ای باشید و بدانید که چگونه با سیستم ها کار کنید قطعا هدفی از دید شما پنهان نخواهد بود. همان طور که گفتم این دستگاه ، یک سیستم مکمل حرفه ای است که شامل موارد زیر می باشد:

  • اسکنر مگنومتر با 16 سنسور FLC100 اصل
  • ردیاب آنتنی که فرکانسی و خوراک خور بوده و دارای ۲۲ فرکانس مختلف می باشد.
  • سوپر سنسور مگنومتر
  • اسکنر موبایلی با یک سنسور مگنومتر
  • سیستم یون یاب قدرتمند
  • فلزیاب بوقی با سه لوپ 25 ، 55 و لوپ یک در یک

از کجا فلزیاب اشنایدر را خریداری کنیم؟

این دستگاه به صورت انحصاری تولید شرکت فلزیاب آی کا پی وی می باشد که دارای یک سال گارانتی معتبر و 10 سال خدمات پس از فروش است. اگر تمایل به خرید این سیستم پیشرفته دارید یا قصد دارید اطلاعات بیشتری از این سیستم داشته باشید حتما با شماره 09917579030 تماس گرفته یا در برنامه واتس آپ پیام دهید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و خرید