طلایاب اصل

طلایاب اصل

طلایاب اصل

در این مقاله با معرفی یکی از دستگاه های طلایاب اصل؛ همراه شما دوستان هستیم. با ما همراه باشید تا با قابلیت های این دستگاه آشنا شده و از نحوه خرید آن؛ مطلع شوید. در این مقاله دستگاه گنج یاب و طلایاب HOXNE را برای شما عزیزان انتخاب کردیم. دلیل انتخاب این دستگاه کیفیت بالای ساخت آن؛ به همراه قابلیت های بیشماری می باشد که این دستگاه؛ در حین قیمت بسیار مناسب آن می باشد. این دستگاه طبق ادعای سازنده برای ایجاد یک بازار رقابتی و سر شکن کردن قیمت ها تولید شده است. در ادامه با ما همراه باشید تا با قابلیت ‌های این دستگاه آشنا شوید.

طلایاب اصل
طلایاب اصل

طلایاب اصل HOXNE

این دستگاه فلزیاب؛ چند منظوره بوده و با استفاده از چندین سیستم کاوش حرفه ای به صورت مکمل؛ طراحی و ساخته شده است. هر یک از سیستم های؛ بوقی؛ آنتنی؛ اسکنر و یا به این دستگاه گنج یاب حرفه ای؛ دارای عمق کاوش متفاوتی می باشد که؛ حداکثر عمق ۱۶ متر را برای کاوشگر فراهم می کند. همانطور که می ‌بینید این دستگاه؛ با استفاده از کاربردی ترین سیستم های مورد نیاز در گنج یابی؛ طراحی و ساخته شده است. به همین دلیل نیز به جرات می توان گفت تمامی که از این سیستم برای دفینه یابی استفاده کردند؛ به نتیجه دلخواه دست یافتند.

به عنوان مثال و نمونه از قابلیت های این دستگاه می ‌توان به؛ قابلیت و توانایی کاوش این دستگاه در انواع محیط ها و شرایط جوی و زمینی؛ توانایی ارائه تصاویر و ویدئو به صورت زنده از کاوش؛ توانایی تصویربرداری با کیفیت فوق العاده بالا؛ استفاده از سنسور مگنومتر(که قویترین سنسور تصویربرداری در جهان می باشد) در تصویربرداری؛ توانایی تشخیص عمق هدف و نمایشگر عمق؛ قابلیت استفاده از پراب؛ توانایی خوراکی و خوراک خوری؛ اشاره کرد.

مرکز مشاوره و فروش فلزیاب

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این دستگاه فلزیاب؛ تست حضوری و بررسی کامل آن؛ همچنین دریافت مشاوره در رابطه با انواع سیستم های فلزیاب و خرید به صورت اورجینال؛ با شماره های زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید. کارشناسان ما به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی؛ و ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند.

09917579030

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و خرید