طلایاب ایرانی

طلایاب ایرانی

با سلام خدمت تمام علاقه مندان و دوستداران حوزه کاوشگری، امروز می خواهیم درباره دستگاه طلایاب ایرانی صحبت کنیم. در کشور ما دستگاه های فلزیاب خارجی به صورت غیر قانونی وارد می شوند.

اما باید بگوییم با پیشرفت دانش و تخصص مهندسی داخلی، نمونه های داخلی هم به موازات دستگاه های خارجی تولید و به بازار ارائه می شود. پس با ما باشید تا در ادامه بیشتر درباره دستگاه های طلایاب ایرانی صحبت کنیم.

طلایاب ایرانی
طلایاب ایرانی

دستگاه های طلایاب

دستگاه طلایاب به صورت تخصصی دستگاهی است که بتواند انواع طلای جدید و قدیمی را در هر عمقی شناسایی و کاوش کند. در واقع فرکانس طلاهای باستانی با جدید فرق می کند و دستگاهی می تواند در این زمینه کار آمد باشد که هر دو فرکانس را شناسایی کند.

  • یکی از نکات مهم دیگر در زمینه دفینه یابی این است که اقلیم خاص ایران نمی تواند با دستگاه های خارجی سازگار باشد. ما تنها در صورتی می توانیم از این دستگاه ها بهره ببریم که با شرایط جغرافیایی ایران هم سازگار باشد.
  • یکی از ابزارهای مکمل در طلایابی که می تواند طلاهای قدیمی را به راحتی در محیط های بسته شناسایی کند دستگاه یون یاب است که گاز طلا را دریافت کرده و می تواند کاوشکر را به سمت درست هدایت کند.
  • طلایاب ایرانی

 قیمت فلزیاب های ایرانی یکی از مهمترین خصوصیات این گونه دستگاه ها است. ما می توانیم با قیمتی چندیدن برابر پایین تر از نمونه های خارجی، از دفینه یاب های ایرانی استفاده کنیم.

اما در ایران هم تمام دستگاه های گنجیاب، قدرت کافی ندارد. ما می توانیم برای خرید مطمئن از دستگاه های فلزیاب آی کا پی وی بهره ببریم و از ضمانت و خدمات پس از فروش هم در کنار کیفیت بالا بهره ببریم.

گنج یابی با دستگاه ایرانی یا خارجی؟

اینکه چه دستگاهی انتخاب می کنید انتخاب شماست. اما اینکه چه دستگاهی می تواند به شما کمک کند. مسئله ای است که باید آنرا بررسی کنیم.

طلایاب ایرانی
طلایاب ایرانی

دستگاه های خارجی با کیفیتی در جهان وجود دارد اما همانگونه که ذکر شد هیچ کدام نمی تواند به صورت قانونی وارد ایران شود و ما نمی توانیم به راحتی از خدمات این کمپانی ها بهره ببریم.

پس خرید دستگاه خارجی ریسک این را دارد که در صورت خرابی، نمی تونیم انرا دوباره درست کنیم. و در ضمن اکثر این دستگاه ها با سیستم وی ال اف کار می کنند و نمی توانند در گنج یابی در ایران کار آمد باشند.

چرا که سیستم وی ال اف می تواند در عمق کمتر از دو متر کارایی داشته باشد اما این برای گنج یابی بسیار کم است. ما در کمپانی آی کا پی وی تمام دستگاه های خودمان را با سیستم پالسی می سازیم که می تواند در عمق بالاتر از سه ونیم متر هم کارایی با ثبات داشته باشد.

نتیجه گیری

در نهایت انتخاب با شماست اما توصیه ما این است که قبل از هر انتخابی به مشاورین کمپانی آی کا پی وی تماس بگیرید. و قیمت ها و شرایط این کمپانی را با نمونه های مشابه مقایسه کنید. امیدوارم این مقاله هم برای شما مفید واقع شود.

 09917579030_09120043750

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و خرید