طلایاب پالسی

طلایاب پالسی

طلایاب پالسی

این مقاله به درخواست مکرر شما کاوشگران عزیز با موضوع طلایاب پالسی منتشر خواهد شد. در مقاله راجع به سیستم های پالسی مقداری صحبت خواهیم کرد و در انتها با تعدادی از قویترین فلزیاب ها و گنج یاب های پالسی آشنا خواهید شد.

همانطور که می دانید دو سیستم معروف و بسیار بزرگ در جهان برای دفینه یابی و گنج یابی ساخت دستگاه های فلزیاب به کار گرفته می‌ شوند. این سیستم ها؛ سیستم وی ال اف و سیستم پالسی؛ نام دارند. سیستم های وی ال اف؛ مناسب برای سکه یابی در اعماق کمتر از یک و نیم متر در زمین می باشند. این سیستم توانایی تفکیک بالاتری در اعماق پایین دارد. از این سیستم بیشتر برای کاوش سکه و تکه های ریز طلا و یا انگشتر و موارد مفقود شده بر روی سطح زمین؛ استفاده می شود.

طلایاب پالسی
طلایاب پالسی

طلایاب پالسی

اما برعکس سیستم وی ال اف؛ سیستم های پالسی؛ برای دستیابی به اعماق بالای سه متر طراحی و ساخته شدند. این سیستم کاوش برخلاف سیستم کاوش قبلی پایین قدرت تفکیک کمتری دارد اما؛ در اعماق بالا؛ توانایی تفکیک بسیار بهتری از خود به نمایش می ‌گذارد. این سیستم امروزه در کشور ما از رونق بسیار بیشتری برخوردار می باشد تا حدی که می ‌توان گفت تنها از این سیستم برای دفینه یابی و گنج یابی در کشورمان استفاده می شود. در ادامه با برخی از فلزیاب ها و گنج یاب های ساخته شده با این سیستم آشنا خواهید شد.

  • فلزیاب ZICCO X1,
  • فلزیاب COBRA XS,
  • فلزیاب AUR 370,
  • فلزیاب ZICCO X2,
  • فلزیاب ANTARES IMAGING,
  • فلزیاب MobiFuture

برای آشنایی مختصر با دستگاه های فلزیاب بالا و مشاهده قیمت آن ها و همچنین لیست کامل محصولات ما می توانید اینجا را کلیک نمایید. لازم به ذکر است تمامی فلزیاب های به نمایش گذاشته شده در این لیست دارای گارانتی و خدمات پشتیبانی ۱۱ ساله می باشند که خود به تنهایی نمایانگر کیفیت بالای این محصولات و عملکرد فوق ‌العاده آنها در دفینه یابی و گنج یابی می باشد.

09917579030_09120043750

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و خرید