فلزیاب تقلبی

فلزیاب تقلبی

فلزیاب تقلبی

فلزیاب ها دستگاه های پر کاربردی در دنیای گنج یابی و فلزیابی می باشد. از این رو فلزیاب های تقلبی زیادی نیز در بازار وجود دارد. این امر باعث شده است تا اعتماد کاوشگران به دستگاه های فلزیاب طی چند سال اخیر؛ بسیار کاهش یابد. به همین دلیل نیز شاهد کاهش فروش زیادی در این عرصه می باشیم. اما کاوشگران باید در نظر داشته باشند که تنها با دقت و رعایت برخی از نکات می توانند از خرید خود مطمئن شوند. از طرفی راه های مطمئن تری نیز برای خرید فلزیاب وجود دارد؛ شما می توانید برای خرید مطمئن فلزیاب به مراکز معتبر مشاوره و فروش فلزیاب مراجعه کرده و با دریافت مشاوره اقدام به خرید فلزیاب کنید.

فلزیاب تقلبی
فلزیاب تقلبی

خرید فلزیاب تقلبی یا فلزیاب اصل

استفاده از دستگاه های تقلبی و فلزیاب های جعلی عواقب زیادی را در پی دارد. از جمله این موارد می توان به هدر رفت سرمایه؛ هدر رفت زمان؛ عدم موفقیت در کاوش و برخی دیگر اشاره کرد. از طرفی استفاده از دستگاه های اورجینال می تواند تا حد زیادی زمان کاوش را کاهش دهد. در هزینه ها به دلیل کیفیت بالا و عدم نیاز به تعمیر و نگه داری؛ عدم نیاز به خرید فلزیاب جدید؛ کاهش چشمگیری را رقم میزند. استفاده از دستگاه های اورجینال ساده تر بوده و به دلیل سهولت در تنظیم؛ بالانس و کاوش؛ کاربر کاوشی لذت بخش و بسیار راحت تر را تجربه خواهد کرد. فلزیاب های اصل به دلیل توانایی بالا و عملکردی با ثبات؛ قادر به کاوش در انواع مکان ها می باشد.

برخی از فلزیاب های اصلی ایرانی

  • فلزیاب COBRA ION
  • فلزیاب RICHEL M-20
  • فلزیاب DERAK 110
  • فلزیاب ANTARES
  • فلزیاب AUR 370
  • فلزیاب KOMATSU A-U-2
  • فلزیاب AJM BUGLE
فلزیاب تقلبی
فلزیاب تقلبی

مهم ترین نحوه تشخیص دستگاه فلزیاب تقلبی

بسیاری از کاوشگران به دلیل عدم توانایی در تشخیص فلزیاب اصلی و فلزیاب تقلبی از یکدیگر؛ به خرید و استفاده از دستگاه های فلزیاب فکر نمی کنند. اما کاوشگران در صورتی که این نکات ساده را بدانند و از آنها استفاده کنند به راحتی خواهند توانست هر دستگاه اصلی و اورجینالی را از تقلبی آن تشخیص و تفکیک دهند. هر کاوشگری با هر میزان تجربه ای به راحتی می تواند تنها با تست دستگاه فلزیاب مورد نظر خود در یک محیط واقعی؛ و بررسی و مشاهده ویژگی های عمق کاوش که باید بالای 3 متر باشد؛ قدرت تفکیک فلزیاب؛ که باید انواع فلزات را از یکدیگر تشخیص دهد؛ حذف نویز ؛ که باید قادر باشد تا در هر شرایطی به کاوش ادامه دهد؛ قابلیت نقطه زنی که باید قادر باشد تا نقطه دقیق اهداف را مشخص کند؛ به راحتی خواهد توانست تا یک دستگاه فلزیاب حرفه ای را خریداری کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و خرید