فلزیاب جعلی

فلزیاب جعلی

فلزیاب جعلی

دو مورد از مهم ترین فاکتور های خرید فلزیاب؛ قیمت آن و اصالت آن می باشد. همان طور که در مورد تمامی اجناس صدق می کند؛ یکی از مهم ترین نکات و معیار های تعیین قیمت دستگاه های فلزیاب نیز کارایی و قابلیت های آن می باشد. اهمیت استفاده از یک دستگاه فلزیاب اصلی؛ در  مرتبه بالایی قرار دارد. چرا که استفاده از یک دستگاه خوب و حرفه ای تضمین کننده موفقیت نتیجه کاوش شما خواهد بود. در زمان خرید حتما باید به این نکته توجه داشته باشید که فقط بر اساس قیمت دستگاه خرید خود را انجام ندهید. تصور نداشته باشید که با بالا بودن قیمت؛ حتما آن فلزیاب اورجینال خواهد بود. حتما باید در زمان خرید دستگاه فلزیاب را مورد تست های گوناگون قرار دهید تا از خرید فلزیاب جعلی در امان باشید.

فلزیاب جعلی
فلزیاب جعلی

خرید فلزیاب جعلی

دستگاه های فلزیاب تقلبی؛ هم می توانند دارای قیمت پایین و هم قیمت بالایی داشته باشند. هر چند به طور معمول؛ این دستگاه ها دارای قیمت های ارزان تری می باشند و اما نمی توان قیمت یک دستگاه را ملاک برای تشخیص اصالت دستگاه فلزیاب قرار داد. به همین دلیل همواره توصیه می کنیم که با توجه به تست دستگاه پی به کارایی و قابلیت های دستگاه ببرید.

کیفیت ظاهری دستگاه یکی اولین مواردی می باشد که باید چک شود. هر چند در کپی های با کیفیت ؛ کیفیت ظاهری دستگاه نیز بالا می باشد. در مرحله بعدی باید در یک مکان واقعی و محیط طبیعی؛ دستگاه را به طور کامل مورد بررسی قرار دهید. توجه شما را به برخی از گزینه های مورد ارزیابی جلب می کنیم.

  1. عمق کاوش
  2. سیستم کاوش (باید حتما پالسی باشد)
  3. دارای قابلیت نقطه زنی و شعاع زنی باشد
  4. دارای قابلیت تفکیک مناسب با عملکرد خوب باشد
  5. دارای قابلیت حذف املاح و ذرات معدنی باشد
  6. توانایی ردیابی انواع اهداف را داشته باشد
  7. قابلیت کاوش در انواع محیط ها را داشته باشد
  8. توانایی کاوش در ساعات زیادی را داشته باشد
  9. توانایی اتصال به کویل های مختلف را داشته باشد

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید

09917579030

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و خرید