گنج یاب موبایلی

فلزیاب موبایلی

با سلام خدمت تمام دوستان و همراهان همیشگی، در این مقاله قصد داریم درباره فلزیاب موبایلی صحبت کنیم. به طور حتم همه کاوشگران می خواهند که از دستگاه های بروز استفاده کنند؛ تا در دفینه یابی موفق باشند. اما خرید یک دستگاه حرفه ای و دقیق؛ یک موضوع کاملا تخصصی و پیچیده می باشد که نیاز به داشتن تجربه و تخصص دارد.

توصیه همیشگی ما این است که قبل از خرید هر دستگاهی با مشاورین و متخصصین مشورت کنید. یکی از مزیت های بزرگی که پیشرفت علم و صنعت در جهان برای کاوشگران به دنبال داشته است. ابداع محصولات جدید و بروزی همانند فلزیاب موبایلی می باشد.

فلزیاب موبایلی
فلزیاب موبایلی

فلزیاب موبایلی چیست؟

با سرعتی که علم و تکنولوژی پیشرفت می کند؛ می توان به جرات گفت که روزانه دستگاه ها و سیستم های جدیدی در عرصه فلزیابی و گنج یابی تولید و عرضه می شود. یکی از این سیستم ها که در این مقاله می خواهیم به معرفی آن بپردازیم؛

سیستم کاوش و گنج یابی فلزیاب موبایلی می باشد. به طور حتم این نام برای بسیاری از شما که با این دستگاه ها و سیستم ها آشنا نیستید؛ عجیب و تعجب آور می باشد. طرز کار این دستگاه گنج یاب بسیار جالب و هیجان انگیز می باشد.

این دستگاه فلزیاب با استفاده از یک سنسور با کیفیت اقدام به تصویر برداری از عمق زمین می کند. شاید بگویید که دستگاه های تصویری زیادی در بازار وجود دارد؛ پس قسمت قابل توجه در این دستگاه چه چیزی می باشد.

باید بگوییم که بخش و نکته مهم و اساسی این دستگاه در این قسمت می باشد که این فلزیاب تصویری؛ برای نمایشگر از برد اصلی استفاده نمی کند. این دستگاه فلزیاب؛ از طریق بلوتوث به دستگاه موبایل شما متصل می شود. تفاوتی برای این سنسور وجود ندارد که شما از چه دستگاهی استفاده می می کنید. خواه فلزیاب اندروید و خواه آی او اس.

شما به راحتی می توانید بدون جلب توجه؛ بدون احساس خستگی برای حمل یک جعبه مادر در فلزیاب؛ به راحتی قادر خواهند بود تا ساعت ها به کاوش بپردازند. جا دارد به این موضوع اشاره کنیم که؛ این دستگاه تفاوتی از نظر دیتا هایی که ارائه می دهد با؛ سایر دستگاه های تصویری ندارد و شما به راحتی می توانید تمامی اهداف را در زیر زمین؛ مشاهده کرده و مکان دقیق آنها را مشخص و با تفکیک به ردیابی آنها بپردازید.

فلزیاب موبایلی
فلزیاب موبایلی

قوی ترین دستگاه گنج یاب و طلایاب موبایلی

زمانی که حرف خرید یک دستگاه الکترونیکی به میان می آید, آنهم برای فعالیت های مهمی همانند کاوش و ردیابی دفینه؛ به طور حتم تمامی کاوشگران می خواهند که از قوی ترین دستگاه های فلزیاب استفاده کنند. این موضوع کاملا در رابطه با؛ سیستم های کاوش موبایلی نیز صدق می کند.

به همین دلیل در ادامه یکی از قوی ترین دستگاه های کاوش موبایلی که ساخت کشور ایران نیز می باشد را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد. لازم به ذکر است؛ به دلیل ساخت داخل بودن این دستگاه؛ به دلیل سازگاری بالا؛ از ثبات عملکرد بسیار  خوبی نیز بر خوردار می باشد.

شما می توانید برای تجربه یک کاوش بی نظیر با استفاده از دستگاه های فلزیاب موبایلی؛ یکی از سری دستگاه های فلزیاب MobiFuture ساخت کمپانی آی کا پی وی استفاده کنید. این دستگاه شامل موارد زیر و در قدرت ها و قابلیت های متفاوت عرضه شده است.

  • فلزیاب MobiFuture(R)
  • گنج یاب MobiFuture(s)
  • طلایاب MobiFuture(T)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و خرید