فلزیاب DOUBLE MAGNUM

فلزیاب DOUBLE MAGNUM محصول Accurate Locators

فلزیاب DOUBLE MAGNUM محصول شرکت Accurate Locators

فلزیاب DOUBLE MAGNUM محصول شرکت Accurate Locators کشور آمریکا می باشد. این شرکت ارائه دهنده بهترین فلزیاب های استاندارد صنعت برای کاوش فلز،طلا و موارد دیگر است. یكي از مشخصه هاي دستگاه مگنوم افزوده شدن منوي Livemodescan يا تصوير زنده زمين است كه در اين روش احتياج نيست كه اپراتور در يك مسير خاص و مشخص حركت كند و به دنبال اشياء باشد بلكه هرگونه روش و در هرشرايطي  كه باشد مي تواند از دستگاه استفاده كندو موقعيت دقيق اشياء كه ميدان مغناطيسي در زمين ايجاد كرده اند را پيدا كند. نرم افزار eosurveyor اين نرم افزار منحصراً مربوط به تكنولوژي آمريكا مي باشد.

فلزیاب DOUBLE MAGNUM
فلزیاب DOUBLE MAGNUM

عملکرد فلزیاب DOUBLE MAGNUM

عملكرد اين نرم افزار به شكلي است كه چندين تصوير به طور همزمان از يك منطقه به شما مي دهد كه شامل نما از بالا و يك سري اطلاعات راجع به نماي جانبي تصوير اسكن شده است . تكنيك پيشرفتة Filtering براي تصوير واضح و تشخيص بهتر هدف به اين نرم افزار افزوده شده است. دستگاههاي تصويري اين شركت كه داراي تكنولوژي آمريكا مي باشند با اين نرم افزار به طور كامل كنترل مي شوند. همانطور كه گفته شد تصوير گرفته شده توسط دستگاه بر روي كامپيوتر همراه فرستاده مي شود.كه داراي تصوير 3 بعدي از منطقه اسكن شده است كه اپراتور قادر است به راحتي موقعيت هدف را تشخيص دهد.

نرم افزار eosurveyor یکی از قوی ترین نرم افزار ها جهت تجزیه و تحلیل داده ها و نمایش اطلاعات در سیستم های دستگاه فلزیاب است. این  فلزیاب همچنین دارای این نرم افزار می باشد، عملکرد این نرم افزار به گونه ای است که چندین تصویر به طور همزمان از یک ناحیه به شما می دهد
این دستگاه با استفاده از عمق 8 متر می تواند تمام گنجینه ها و گنج ها و انواع فلزات گران بها را برای یافتن و ارائه به اپراتور به صورت کامل نشان دهد و همچنین سیستم مناسب برای کشف هر منطقه و هر نوع زمین بدون دخالت از قابلیت های DOUBLE MAGNUM می باشد.

جهت خرید فلزیاب از نمایندگی فلزیاب در شیراز یا نمایندگی فلزیاب تهران به همراه گارانتی معتبر، آموزش رایگان، خدمات پس از فروش، می توانید با شماره 09917579030 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و خرید