فلزیاب Minelab Excalibur II

فلزیاب Minelab Excalibur II

فلزیاب Minelab Excalibur II

اشنایی با کمپانی ماینلب :

فلزیاب ماینلب استرالیا سالیان زیادی است که در زمینه ساخت و منوتاژ انواع سیستم های فلزیاب ، طلایاب و گنج یاب فعالیت دارد و در طول این سالیان قادر به طراحی و ساخت دستگاه های فلزیاب حرفه ای بدون رقیبی شده است که همواره مورد توجه کاربران باتجربه بوده است. Minelab رهبر ارائه تکنولوژی تشخیص فلزات برای عموم مردم و سازمان ها و ارگان های نظامی می باشد. در طول ۳۰ سال گذشته ، Minelab تکنولوژی نوین و کاربردی بیشتری نسبت به هر کدام از رقبای خود معرفی کرده و صنعت ردیابی فلزی را به سطوح بالاتر ارتقا داده‌است .

فلزیاب Excalibur II :

به ادعای شرکت Minelab این فلزیاب بهترین گنجیاب مخصوص زیر آب می باشد. اما نمیتوان گفت که این فلزیاب تنها برای درون آب طراحی شده، این فلزیاب در خشکی نیز قابلیت بالایی دارد. سری Excalibur II کاملا عمیق به عمق 200 فوت است و دارای 17 فرکانس غولپیکر برای یافتن سکه ها، حلقه ها و گنجینه های بیشتر از همیشه است. Minelab Excalibur II با تکنولوژی فرکانس متفاوتی به شما امکان می دهد تا در خاک های دشوار و غلظت زیاد نمک استفاده کنید.

فلزیاب Minelab Excalibur II
فلزیاب Minelab Excalibur II

مشخصات فلزیاب Minelab Excalibur II

1 سال گارانتی محدود
10 جستجو کویل
وزن – 2.40 کیلوگرم
1.5 کیلو هرتز تا 25.5 کیلو هرتز فرکانس
تفکیک بوسله صوت
حذف آلودگی های زمین به صورت خودکار
جدید بهبود یافته NiMH باتری پک
باتری های قابل شارژ و بطور کامل مهر و موم شده
تفکیک فلزات
جدید دید بالا فلورسنت عکس برگردان و سیم پیچ پوشش
شامل هدفون ضد آب
طراحی Slimline سیم پیچ برای کاهش وزن و بهبود تعادل

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد تعمیر فلزیاب ، اجاره فلزیاب ، ارتقاء فلزیاب ، خرید فلزیاب تهران و فلزیاب اورجینال از نمایندگی فلزیاب شیراز یا نمایندی فلزیاب تهران می توانید با دفتر شرکت فلزیاب IKPV با شماره 09917579030 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و خرید