فلزیاب VELOX ONE محصول شرکت نوکتا

فلزیاب VELOX ONE محصول شرکت نوکتا ترکیه

فلزیاب VELOX ONE محصول شرکت نوکتا ترکیه

فلزیاب VELOX ONE

فلزیاب VELOX ONE محصول شرکت نوکتا ترکیه می باشد و فلزیاب ویلوکس وان فلزیابی مناسب برای سکه و جواهرات و فلزات کوچک و ریزی که پیدا کردن آنها مشکل است. این دستگاه استثنایی قابلیت هایی در اختیار کاربران قرار می دهد که با ترکیب استفاده عمق، سرعت و سهولت استفاده از آن با سیم پیچ (لوپ) جستجو به تازگی طراحی شده و تنظیمات خاص که قادر به استفاده راحت در کانی بالا می باشد.

فلزیاب VELOX ONE
فلزیاب VELOX ONE

این فلزیاب بسیار پایدار و کارکرد بسیار آسان برای جستجو و تفکیک فلزات می باشد فلزیابی مناسب برای کار در زمین های خشن و نا هموار فلزیاب ویلوکس با توجه به طراحی و عمق نفوذ زیاد در خاک و سهولت استفاده از آن و طراحی جدید کویل سیستمی مناسب برای جویندگان است. آپشن Iron Swich اپراتور را قادر میسازد تا آهن را حذف نماید بنابر این زمانی که شما نمی خواهید

فلزاتی از قبیل آهن را پیدا کنید گزینه Iron Swich را فعال میکنید و در مکان های که دارای آلودگی زیادی هستند بهترین گزینه است. در این فلزیاب برای اهداف آهنی صدای بالا و برای اهداف غیر آهنی صدای پایین تولید میکند. و تشخیص نوع فلز یا تفکیک در این فلزیاب و سکه یاب بسیار ساده است. در فلزیاب ویلوکس صدای اهداف ریز یا عمیق برای آشکار سازی بهتر آنها تقویت می‌شود.

برخی از ویژگی های VELOX ONE

  • وزن کل: 5.1 پوند (2.31 کیلوگرم)
  • فرکانس: 1.5 کیلوهرتز – 25.5 کیلوهرتز
  • سوئیچ آهن: با روشن کردن آن، شما را قادر می سازد فلزات آهنی را شناسایی کنید. همچنين سهولت استفاده در محيط های زباله های سنگين را فراهم می کند.
  • تبعیض آهن: اثر زمین را به عنوان آهن بازتاب می دهد و توسط تبدیل کردن آهن خاموش می شود.
  • تقویت صوتی سیگنال: تقویت صدای سیگنالهای ضعیف دریافت شده از فلزات کوچک یا عمیق را برای شما آسان تر می کند تا این اهداف نامطلوب را شناسایی کنید
  • 8 باطری AA
  • گارانتی: 1 سال محدود به کشور های خارجی
جهت خرید فلزیاب از نمایندگی فلزیاب در شیراز یا نمایندگی فلزیاب تهران به همراه گارانتی معتبر، آموزش رایگان، خدمات پس از فروش، می توانید با شماره 09917579030 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و خرید