فلز یاب

فلز یاب

فلز یاب

فلز یاب ها این روز ها دارای استفاده های زیادی می باشند. از این دستگاه ها در شهر سازی ها و ساخت و ساز ها؛ در پاکسازی مناطق جنگی؛ در برقراری امنیت امکان حساس؛ یافتن خطوط لوله ها در حفاری های مختلف, در معادن و غیره استفاده می شود. اما مهم ترین استفاده ای که از این دستگاه ها می شود؛ برای دفینه یابی و گنج یابی می باشد. به همین دلیل این ابزار ها در این صنعت پیشرفت چشمگیری داشته اند. امروزه کاوشگران به راحتی قادرند درون دیوار ها؛ درخت ها؛ سازه های باستانی؛ اعماق زمین؛ درون صخره ها؛ قبر ها و … را به راحتی کاوش کنند.

فلز یاب
فلز یاب

بهترین فلز یاب ها

هدف هر کاوشگر و هر خریداری؛ کشف گنج و دفینه می باشد. این موضوع به خوبی اثبات شده است. اما برای رسیدن به این خواسته؛ باید کاوشگران وقت زیادی را صرف یادگیری و تسلط بر عملکرد دستگاه داشته باشند. از طرفی باید دستگاه فلزیاب خوبی نیز در دسترس بود. برای خرید گنج یاب خوب و مناسب برای این هدف؛ باید از دستگاه هایی استفاده کنید که دارای سیستم ردیابی و کاوش پالسی باشند. این سیستم کاوش مناسب دفینه یابی در کشور می باشد چرا که؛ دارای عمق کاوش بالا و قدرت نفطه زنی مناسبی می باشند.

استفاده از یک فلزیاب مکمل می تواند کمک زیادی در این راه به شما کند. چرا که این دستگاه ها می تواند در تمامی شرایط مورد استفاده قرار گیرند. این ابزار های قدرتمند با استفاده از سیستم های مختلف طراحی می شوند. به همین دلیل قادرند تا در انواع شرایط محیطی و نوع هدف به راحتی به ردیابی اهداف بپردازند.

برخی از قوی ترین دستگاه های موجود

  • فلزیاب TACHAR T1,
  • فلزیاب AUR 370,
  • فلزیاب LEOPARD 1000,
  • فلزیاب ANTARES IMAGING,
  • فلزیاب KOMATSU A-U-2,
  • فلزیاب AJM IMAGING

جهت دریافت مشاوره و خرید گنج یاب با شماره زیر در ارتباط باشید.

09917579030

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و خرید