قیمت طلایاب

قیمت طلایاب

قیمت طلایاب

با سلام خدمت تمام کاوشگران و دوستداران عرصه فلزیابی، امروز می خواهیم درباره قیمت طلایاب با شما صحبت کنیم. البته واضح است که دستگاه طلایاب هم مانند هر دستگاه الکترونیکی از کیفیت های متفاوتی برخوردار است.

همین تفاوت کیفیت می تواند قیمت های متفاوتی را برای این دستگاه داشته باشد. امروز درباره نکاتی صحبت می کنیم که می تواند یک دستگاه را گرانتر و با ارزش تر کند. اطلاعات شما در این زمینه می تواند باعث شود قیمت های واقعی را در این زمینه بدست آورید.

قیمت طلایاب
قیمت طلایاب

قیمت طلایاب به چه مواردی بستگی دارد؟

انتخاب دستگاه فلزیابی که بتواند در زمینه دفینه یابی کارآمد باشد یکی از مهم ترین چالش ها در زمینه کاوشگری،  خرید فلزیاب  می باشد. در اغلب موارد، بسیاری از کاوشگران حتی توانایی شروع و آغاز این فعالیت را نیز ندارند. اما علت قیمت بالای این محصولات چه مواردی می باشد.

اولین نکته ای که در این زمینه باید به آن توجه کنید این است که دستگاه طلایاب می تواند این فلز را از سایر فلزات تفکیک کند و به راحتی طلا را شناسایی کند. پس باید توجه داشت که دستگاه شما باید لا اقل سیستم تفکیک فلزات با ارزش از کم ارزش را داشته باشد.

نکته بعدی این است که باید د ستگاه شما از سیستم پالسی بهره ببرد چون در سیستم های وی ال اف نمی توانیم بیشتر از دو متر کاوش کنیم و اگر به دنبال طلاهای باستانی می گردید باید دستگاه پالسی، نقطه زن تهیه کنید.

در دو مورد بالا باید بگوییم که این امکانات از حداقل های دستگاه طلایاب است و هر دستگاه ساده ای هم باید این دو امکانات را داشته باشد.

ویژگی خاص طلایاب

اما ویژگی های خاصی که می تواند دستگاه طلایاب را گرانتر و با ارزش تر کند یکی بالانس اتوماتیک است که می تواند دستگاه را در ثبات بالایی قرار دهد.

دیگر امکانات ویژه وجود سیستم قدرتمندی است که بتواند فرکانس طلاهای باستانی را از طلاهای جدید تشخیص دهد و هر دو فلز را با یک توان کاوش کند.

اما در این زمینه می توانیم از دستگاه های مکمل هم استفاده کنیم که هر کدام از آنها می تواند به قیمت دستگاه شما اضافه شود. و باید گفت اگر همه این دستگاه ها در یک پک قرار بگیرد مانند فلزیاب بست پرو یا تچر و یا اشنایدر، قیمت به مراتب پایین تر می آید اما اگر هر کدام را جداگانه تهیه کنیم هزینه ما به مراتب بالاتر می رود.

سیستم های مکمل

دستگاه های مکمل که می تواند فلزیاب ما را به مراتب قدرتمند و گران بها تر کنند. سیستم هایی مانند ردیاب، یون یاب، اسکنر و … هستند.

ردیاب

دستگاه ردیاب می تواند در زمینی به وسعت دو هزارمتر مربع کاوش کند و وجود طلا را در منطقه مشخص کند این دستگاه به دو صورت فرکانسی و خوراک خور کارایی دارد.

اسکنر

اسکنر که همان فلزیاب های تصویری هستند. می توانند تصاویر لایه های زمین را به کاوشگران نشان دهند این سیستم هم به دو صورت لایو اسکن و فیلمبرداری کارایی دارد.

یون یاب

یون یاب هم ابزاری است که می تواند گاز طلا را در محیط های بسته مانند غار و .. تشخیص دهد و کاوشگر را به راحتی به مکان دفینه راهنمایی کند.

خرید طلایاب ارزان

با مطالعه موارد بالا؛ در اغلب موارد برای خوانندگان این سوال به وجود می آید. که آیا؛ با شرایط حاکم؛ امکان خرید فلزیاب ارزان قیمت نیز وجود دارد؟

در حقیقت ما می توانیم از یک طلایاب مکمل چند کاره با تک کاره بهره ببریم. اما باید دقت کنیم که کدام دستگاه برای ما کارایی لازم را دارد. پس حتمأ قبل از هر کاری باید با متخصصین این عرصه مشورت کنید.

شما می توانید با مهندسین و متخصصان کمپانی آی کا پی وی در ارتباط باشید. و بهترین دستگاه را با کمترین قیمت ممکن، تهیه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و خرید