مراحل خرید فلزیاب

مراحل خرید فلزیاب

مراحل خرید فلزیاب

بار دیگر در خدمت شما هستیم با یکی از موضوعات مهم و ضروری در عرصه فلزیابی و گنجیابی. بسیاری از کاوشگران از این موضوع آگاهی ندارند که چگونه می توان یک فلزیاب خوب خریداری کرد و مراحل خرید فلزیاب به چه صورت می باشد. امروز در این مقاله با بررسی این موضوع در خدمت شما دوستان هستیم. اگر شما عزیزان نیز در خرید این دستگاه مهم و کاربردی دارای مشکل می باشید؛ تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

مراحل خرید فلزیاب
مراحل خرید فلزیاب

فلزیاب چیست؟

قبل از پرداختن به موضوع مهم و ضروری این که مراحل خرید فلزیاب چیست و چگونه می توان یک فلزیاب خوب خریداری کرد؛ بهتر است به این موضوع بپردازیم که دستگاه فلزیاب چیست و کاربرد این ابزار ها چه می باشد؟ فلزیاب ها دستگاه هایی هستند که طبق نام گذاری آنها قادر به سنس و ردیابی فلز می باشند. این دستگاه ها قابلیت این را دارند تا در هر نقطه ای از زمین؛ چه درون دیوار؛ درون آب همانند رودخانه و دریا؛ کوهستان؛ مناطق جنگلی؛ عمق زمین و هر مکان دیگری؛ به ردیابی بپردازند. از این دستگاه ها در معادن و صنعت های مختلف و مشاغل و اهداف مختلفی استفاده می شود. البته امروزه این دستگاه ها به قدری پیشرفته شده اند که می توان با استفاده از آنها؛ حتی برخی از سنگ های ارزشمند و قیمتی را نیز ردیابی و کاوش کرد.

فلزیاب خوب کدامست و دارای چه ویژگی هایی می باشد؟

هر کدام از فلزیاب ها دارای سیستم های مختلف و کاربرد های مختلفی می باشند. از طرفی به دلیل تقاضای زیاد؛ مقادیر بسیاری از انواع این دستگاه ها؛ وارد بازار می شوند. در این بین برخی از افراد سود جو؛ اقدام به تولید تعداد زیادی دستگاه فلزیاب با عملکرد نامناسب و جعلی می کنند. وجود این دستگاه ها با حجم فعلی؛ باعث می شود تا انتخاب و خرید یک فلزیاب خوب تا حد زیادی مشکل شود. از این رو در ادامه به برخی از صفات یک فلزیاب خوب اشاره خواهیم کرد.

 • دارای عمق کاوش بالا باشد
 • دارای قابلیت های مختلفی نظیر :
 1. قدرت تفکیک عالی
 2. سیستم نقطه زن قوی
 3. سیستم شعاع زن
 4. سیستم یون یابی
 5. دارای سیستم کاوش پالسی
 6. و …
 • دارای کیفیت بدنه مطلوب
 • دارای سیستم و رابط کاربری ساده
 • دارای وزن کم
 • دارای گارانتی و ضمانت معتبر
 • دارای پک آموزش
 • دارای پشتیبان قوی
مراحل خرید فلزیاب
مراحل خرید فلزیاب

روش و مراحل خرید یک فلزیاب خوب چیست؟

نخستین قدمی که باید برای خرید فلزیاب انجام داد؛ یافتن و مراجعه به یک کمپانی معتبر می باشد. سپس برای راحت تر شدن مراحل خرید و همچنین خریدی بی نقص؛ حتما باید اهدافی که مد نظر دارید و منطقه ای که میخواهید در آن کاوش کنید را مشخص کنید. در قدم بعدی با دریافت مشاوره؛ باید بهترین و مناسب ترین فلزیاب را برای خود انتخاب کنید. یکی دیگر از مهم ترین مواردی که باید مد نظر قرار داد؛ انتخاب و خرید فلزیاب پالسی می باشد؛ حتما باید به این نکته توجه کنید که فلزیاب مورد نظر شما پالسی باشد. در قدم نهایی به یاد داشته باشید که علاوه بر دریافت آموزش استفاده و دفینه یابی با دستگاه از فروشنده؛ حتما آن را در یک مکان واقعی تست و مورد ارزیابی قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و خرید