نماد اردک

نماد اردک در دفینه یابی و گنج یابی

نماد اردک در دفینه یابی و گنج یابی

اردک پرنده‌ ایست تخم‌گذار که بیشتر در آب زندگی می‌کند. گونه‌های زیادی از مرغابی در دنیا هستند که هنوز شناخته نشده‌اند. این پرنده پرهای چربی دارد تا با تماس به آب، پرها خیس نشود و پرنده پس از خارج شدن از آب سنگین نشود. مرغابی پرنده‌ای با بدن کشیده و پاهای کوتاه است که باعث می‌شود بدنش نزدیکِ زمین قرار گیرد. مرغابی از پرندگان نوک‌پهنی است که در جانورشناسی به آن‌ها لاملیورستر Lamelliorostere می‌گویند.

نماد اردک
نماد اردک

برخلاف سایر انواع طیور اهلی، جوجه اردک ها از همان ساعات اولیهٔ خروج از تخم، علاقهٔ عجیبی به خوردن غذا از خود نشان می‌دهند و معمولاً در چنین هنگامی بهتر است از خوراک‌هایی که در آب وجود دارد یا مواد غذایی که منشأ حیوانی دارند برای تغذیهٔ جوجه استفاده شود؛ ولی چنانچه این کار مقدور نباشد می‌توان روزی پنج الی شش بار مقداری آرد سبوس و پودر شیر و آرد مواد علوفه‌ای را به صورت خمیر درآورده و در اختیار جوجه‌ها قرار داد.

نماد اردک در دفینه یابی

نماد اردک در دفینه یابی یکی دیگر از آثار و نشانه های کم ارزش یا بی ارزش می باشد. این نماد اگر در جایی هم مشاهده شود دارای دفینه نمی باشد. اما برخی بر این باورند که این نماد ها دارای دفینه می باشد و در گنج یابی ارزشمند می باشد. بنابراین معانی و مفاهیم متفاوتی را برای این نماد در نظر می گیرند که برخی از آن ها را برای شما توضیح خواهیم داد. برخی بر این باورند که اگر در حین کاوش این نماد را همراه با فلش مشاهده کردید و سر نماد با جهت  فلش در یک راستا بود دفینه نیز در همان مسیر قرار دارد.

اما برخی افراد نیز می گویند که اگر نماد اردک در کنار آب باشد باید در جهت سر نماد به دنبال نشانه ای خاص مانند سنگ بزرگ بگردید.نکته آخر که باید به آن توجه کنید این است که این نماد ها خرافاتی بیش نیستند و برای گمراهی کاوشگران مطرح می شوند و اینکه وقت و پول خود را صرف اینگونه دفینه ها نکنید.

برخی از مطالب مرتبط

[alert style=”warning”]

آدرس فروشگاه فلزیاب شیراز: شیراز – پل معالی آباد – دینکان – جنب کوچه ۲۱ شهید دینکانی       شماره تماس : 09917579030

[/alert]

مشاوره و خرید