گنجیاب

گنجیاب

گنجیاب

همان طور که از نام گنجیاب مشخص است؛ اولین حدسی که می توان در کاربرد و استفاده این دستگاه ها زد؛ یافتن گنج و دفینه می باشد. در حقیقت همین طور نیز می باشد؛ اما تنها استفاده و کاربرد این دستگاه ها این نمی باشد؛ بلکه مهم ترین استفاده آنها دفینه یابی می باشد. اما این دستگاه ها استفاده های زیادی دارند که از مهم ترین آنها می توان به یافتن خطوط لوله در راه سازی و ساختمان سازی و در مراکز امنیتی و برای تفتیش بدنی و … استفاده می شود.

گنجیاب
گنجیاب

تفاوت گنجیاب با فلزیاب

این دستگاه ها با استفاده از روش های مختلف که بیس و اساس آن ارسال سیگنال توسط کویل و دریافت مجدد آن توسط خودش می باشد؛ اقدام به یافتن اهداف فلزی می کنند. از مهم ترین تفاوت میان دستگاه های گنج یاب و فلزیاب ها؛ می توان به قابلیت تفکیک بین فلزات مختلف اشاره کرد. بدین صورت که دستگاه های فلزیاب تنها قادر به کشف و شناسایی فلزات بی ارزش نظیر آهن می باشند. اما دستگاه های گنج یاب قادرند تا اهداف با ارزش همانند گنج و طلا را از سایر فلزات جدا کنند. بدین صورت می توان آن ها را تنظیم کرد که تنها همین اهداف را ردیابی و دنبال کنند.

گنج یاب اصل

عزیزانی که علاقه مند می باشند از دستگاه های اصلی در کاوش های خود استفاده کنند. می توانند همه روزه با شماره های زیر با کارشناسان ما در ارتباط  باشید. لازم به ذکر می باشد استفاده از دستگاه های فلزیاب و طلایاب اورجینال؛ به دلیل کیفیت بالای ساخت؛ از ثبات عملکرد بالاتری برخوردار بوده  و در این صورت کاهش خطا ها و به دنبال آن افزایش سطح کیفی کاوش و کاهش قیمت ها و هزینه های تمام شده خواهد شد. از طرفی با استفاده از یک دستگاه فلزیاب با کیفیت؛ می توان از خدمات گارانتی و ضمانت و پشتیبانی آن نیز در مواقع لزوم بهره برد.

09917579030

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و خرید