گنج یابی

گنج یابی

گنج یابی

گنج یابی یکی از مواردی بوده که همواره بشر به آن علاقمند بوده است. بسیاری از افراد به دلیل سودآور بودن این فعالیت و بسیاری دیگر نیز به دلیل هیجان و سرگرمی زیادی که ایجاد می کند؛ وارد آن می شود. دفینه یابی و یافتن گنج های مدفون شده در دل زمین؛ سابقه بسیار زیاد و کهنی دارد. در کشورهای نوظهور که دارای تاریخچه چند ساله میباشند؛ گنج و دفینه ای وجود ندارد؛ و یا در صورت وجود در عمق یک متری یا نهایتاً یک نیم متری زمین؛ مدفون شدند. از این رو شاهد این هستیم که؛ طلایابی در سایر کشورها اغلب به صورت معادن می باشد. یا در صورت استفاده از دستگاههای گنج یاب و طلایاب؛ سیستم های وی ال اف استفاده می کنند. خاصیت این دستگاه در قدرت تفکیک بالا و عمق زنی پایین می باشد. به همین خاطر این دستگاه مناسب طلایابی در سطح زمین می باشد.

گنج یابی
گنج یابی

گنج یابی با فلزیاب

در کشور ما به دلیل؛ تمدن کهن و پیشینه ا‌ی تاریخی؛ گنج یابی؛ حتماً بایستی با استفاده از دستگاه های فلزیابی صورت پذیرد که؛ از سیستم های پالسی بهره می برند. به همین خاطر؛ همواره توصیه می گردد که کاوشگران از فلزیاب خارجی استفاده نکنند و در صورت ممکن از فلزیاب ایرانی استفاده کنند. سیستم های پالسی؛ توانایی تفکیک خوبی در عمق های بالا دارند. از طرفی توانایی بالایی در دستیابی به عمق های بالای ۲ متر دارند.

برخی از بهترین فلزیاب های پالسی ایرانی

  • فلزیاب AJM BUGLE,
  • فلزیاب RICHEL M-10,
  • فلزیاب ZICCO X1,
  • فلزیاب ANTARES,
  • فلزیاب AUR 370,
  • فلزیاب TACHAR T1

در بالا تعدادی از برترین دستگاههای فلزیاب ایرانی را به شما معرفی کردیم. تمامی این فلزیاب ها با استفاده از قوی ترین سیستم ها و برترین قابلیت ها طراحی و ساخته شده اند. این مجموعه باعث موفقیت بسیاری از کاوشگران ایرانی شده است. اما در صورت نیاز به مشاهده لیست کامل این محصولات می توانید اینجا را کلیک نمایید. همچنین می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما با شماره های زیر در تماس باشید.

09917579030_09120043750

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و خرید