یون یاب

یون یاب

یون یاب

همان طور که می دانید پیشرفت تکنولوژی باعث به وجود آمدن ابزار ها و دستگاه های متعددی شده است. امروزه دفینه یابی و گنج یابی با روش های گوناگون و با استفاده از دستگاه های متعددی انجام می گیرد. یکی از انواع دستگاه های فلزیاب پر کاربرد در زمینه گنج یابی دستگاه های یون یاب می باشند. این ابزار ها یکی از مهم ترین سیستم های کاوش محسوب می شوند. از این رو هم به صورت فلزیاب هایی جدا و هم در کنار برخی سیستم های دیگر در غالب یک دستگاه مکمل بکار گرفته می شوند.

یون یاب
یون یاب

برخی از یون یاب های معروف و سیستم های مکمل دارای این قابلیت

  • دستگاه فلزیاب ION SENSOR,
  • دستگاه فلزیاب COBRA ION,
  • دستگاه فلزیاب TACHAR T1,
  • دستگاه فلزیاب HS366,
  • دستگاه فلزیاب HOXNE,
  • دستگاه فلزیاب TESLA SCAN 352

یونیاب ها چیستند؟

همان طور که می دانید فلزات با مدفون ماندن در زیر زمین؛ دچار تغییرات شیمیایی شده و یونیزه می شوند. این فعل و انفعالات روی محیط اطراف فلز نیز تاثیر می گذارد. این ابزار ها می توانند این اثرات را شناسایی و سنس کنند. بر همین اساس؛ این ویژگی می تواند یک نکته و قابلیت ویژه در دفینه یابی باشد. بسیاری از کاوشگران تنها با دنبال کردن این ویژگی فلزات می توانند به راحتی به اهداف خود دست یابند.

مرکز فروش فلزیاب

مراجعه به یک مرکز خرید فلزیاب اصل  و معتبر می تواند علاوه بر تامین فلزیاب های حرفه ای؛ تاثیر زیادی در کاهش هزینه های هر کاوشگر داشته باشد. استفاده از دستگاه های اورجینال می تواند تا حد زیادی راندمان کاوش را افزایش دهد. همچنین با خرید از یک مجموعه معتبر می توانید در زمان های مورد نیاز از خدمات گارانتی و پشتیبانی دستگاه خود بهره ببرید. دستگاه های فلزیاب تقلبی و بی کیفیت؛ به دلیل کیفیت پایین به سرعت دچار مشکلات زیادی خواهند شد؛ از این رو تولید کنندگان آنها را گارانتی و ضمانت نی کنند.

09917579030

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و خرید