5 روش برای استفاده بهینه از دستگاه طلایاب

استفاده بهینه از دستگاه طلایاب

5 روش برای استفاده بهینه از دستگاه طلایاب

با سلام امروز می خواهیم 5 روش برای استفاده بهینه از دستگاه طلایاب را خدمتتان عرض کنیم، خرید یک دستگاه طلایاب مناسب برای کاوشگران مورد اهمیت بوده ولی غافل از این که  توانایی به کار گیری فلزیاب توسط  کابر از اهمیت بیشتری برخوردار بوده. مثلا شما  اگر حتی بهترین دستگاه موجود در بازار را خریداری نمایید و لی استفاده بهینه از آن را بلد نباشید دستگاه کارایی لازم  را نخواهد داشت و همین شاخص باعث میگردد شما به شرکت تولید کننده بدبین شوید در صورتی که عدم  استفاده صحیح شما از این دستگاه باعث کارایی پایین شده. در برخی موارد شواهد نشان میدهد که بهینه سازی دستگاه می تواند در عمق و تشخیص نوع فلز تاثیر گذار باشد امروز ما به شما  روش جستجوی بهینه با فلزیاب را آموزش می دهیم.

5 روش جستجو عبارت اند از

  • روش صحیح گرفتن کویل در دست
  • روش صحیح جستجو با کویل فلزیاب بر روی زمین
  • میزان سرعت حرکت کویل فلزیاب در ثانیه
  • نکته برای بالانس فلزیاب با خاک
  • چگونه داخل گودال یا چاله حفر شده با فلزیاب کار کنیم
روش صحیح استفاده از دستگاه طلایاب
روش صحیح استفاده از دستگاه طلایاب

 

روش 1

  •  روش صحیح گرفتن کویل در دست یکی از فاکتور های اصول استفاده از دستگاه طلایاب می باشد. ابتدا شما باید لوله یا میله تلسکوپی اتصال کویل را با قد خود تنظیم کنید در حالت عادی کویل باید 2 الی 3 سانتی متر با زمین فاصله داشته باشد و میزان تنظیم ارتفاع میله تلسکوپی جوری باید باشد که دست شما احساس خستگی زودرس نکند

روش 2

  • روش صحیح جستجو با کویل بر روی زمین بعد از تنظیم ارتفاع کویل و رعایت فاصله با زمین نوبت حرکت کویل دستگاه طلایاب می شود شما باید بصورت ضربدری یا به سمت چپ و راست کویل را حرکت کنید شما نباید کویل را زاویه دهید همواره کویل را هموار و موازی با زمین نگه دارید. این روش به شما این امکان را می دهد که عمق تشخیص و پاسخ به اشیای کوچک را افزایش دهید.

روش 3

  • میزان سرعت حرکت کویل دستگاه طلایاب در ثانیه به آرامی حرکت خود را با جستجو کردن در یک خط مستقیم از طرفین با سرعت حدود 1 متر در هر ثانیه انجام دهید. در پایان هر جابجایی، کویل را به اندازه نصف عرض کویل جستجوگر خود رو به جلو ببرید. کمترین صدا ها اغلب بهترین گزینه برای حفاری هستند، زیرا آنها عمق نسبتا زیادی از سطح زمین دارند، که ممکن است به این معنی باشد که فلزات مدت زمان زیادی به خاک سپرده شده اند.

روش 4

  • استفاده از هدست یا هدفون باعث می شود که عملکرد دستگاه شما و همچنین دقت تشخیص بیشتر شود. نکته برای بالانس دستگاه طلایاب با خاک برای کسب نتیجه بهتر و جلوگیری از خطاهای احتمالی دستگاه شما باید وقتی که فلزاب را با خاک بالانس کردید حالا در هر فاصله ای که بالانس شد ,بالانس خود را رعایت کنید تا بهترین نتیجه را از دستگاه خود بگیرید بطور مثال اگر در 5 سانت بالانس کردید باید در حین حرکت فاصله 5 سانت خود را رعایت کنید

روش  آخر استفاده بهینه از دستگاه طلایاب

  • چگونه داخل گودال یا چاله حفر شده با فلزیاب کار کنیم | اصول استفاده از دستگاه طلایاب قسمت آخر, سوال خیلی از دوستان این است که چگونه داخل چاله حفر شده با دستگاه طلایاب کار کنیم ابتدا اگر قصد دارید کف چاله را دستگاه بزنید چاله کنده شده باید دارای 2 برابر ابعاد کویل شما باشد به عبارت دیگر اگر کویل یا لوپ جستجو شما دارای قطری برابر 35 سانتی متر است اندازه کف گودال شما باید حداقل 70 سانتی متر باشد یعنی یک جای بالانس داشته باشد و مورد بعدی دیواره گودال یا چاله است برای دستگاه زدن دیواره ابتدا شما باید از بالاترین قسمت گودال شروع کنید.

شرکت معتبر IKPV با ارائه برترین محصولات دستگاه طلایاب، گنج یاب ، خدمت هموطنان عزیز محوصلات خود را با گارانتی 1 ساله،کیفیت،ضمانت، آموزش حرفه ای و ارزانترین قیمت بازار فراهم می آورد.

تلفن تماس: 09917579030

برخی از محصولات شرکت IKPV

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و خرید