طلایاب بوقی

طلایاب بوقی

با سلام خدمت تمام دوستان و علاقه مندان حوزه کاوشگری، در این مقاله قصد داریم درباره طلایاب بوقی صحبت کنیم. دستگاه طلایاب بوقی می تواند بهترین گزینه برای کار در ایران باشد. اما کیفیت این دستگاه ها با هم تفاوت دارد و برای انتخاب صحیح باید مطالبی را در نظر بگیرید که در این مقاله توضیح خواهیم داد.

خرید طلایاب حرفه ای

برای خرید یک دستگاه طلایاب حرفه ای؛ کاوشگران همواره با زحمات زیادی رو به رو می باشند. بسیاری از کاوشگران در همین ابتدای کار یا با پیدا نکردن یک دستگاه خوب مواجه شده و یا زمانی که قیمت بالای برخی از محصولات را مشاهده می کنند؛ از خرید و ادامه راه صرف نظر می کنند.

از طرفی به دلیل وجود تعداد زیادی از دستگاه های فلزیاب تقلبی؛ بسیاری نیز که به زحمت توانایی خرید فلزیاب را پیدا کرده اند؛ با خرید این دستگاه ها؛ با شکست رو به رو می شوند. یکی از دستگاه های فلزیابی که استفاده از آن؛ البته در صورت تهیه آن به صورت اورجینال می تواند باعث موفقیت هر کاوشگری باشد؛ طلایاب های بوقی می باشد.

طلا یاب بوقی
طلا یاب بوقی

طلایاب بوقی چیست ؟

فلزیاب ها دارای انواع مختلفی می باشند. وجود دستگاه های مختلف؛ باعث شده است تا ردیابی و کاوش انواع دفینه در انواع مکان ها امکان پذیر باشد. هر کاوشگر این روزها می توان با خرید یک فلزیاب خوب؛ به هر هدفی که در ذهن داشته باشد؛ دست یابد. تنها کافیست با آگاهی کامل و با مشورت یک فلزیاب خوب و متناسب با هدف خود انتخاب کرده و با صرف زمان کافی و تمرین؛ تسلط کافی در استفاده از دستگاه را بوجود آورد.

یکی از انواع سیستم های کاوش سیستم های کاوش بوقی می باشند که بر پایه و بیس القا پالس به ردیابی و کاوش می پردازند. این دستگاه ها با استفاده از القا پالس به درون زمین با استفاده از کویل؛ اهداف را شناسایی می کنند. رابط کاربری این دستگاه ها راحت و ساده می باشد. عمق کاوش این فلزیاب ها معمولا بالا بوده و دارای قابلیت تفکیک و نقطه زنی خوبی می باشند. دلیل نام گذاری این سیستم ها و این دستگاه ها؛ طریقه اعلان وجود هدف می باشد که با استفاده از صدای بوق می باشد.

برخی از بهترین سیستم های بوقی

در این قسمت برخی از بهترین سیستم های فلزیاب نقطه زن بوقی را مشاهده می کنید. این سیستم ها همگی با ضمانت نامه های معتبر و خدمات پس از فروش ارائه می شوند.

  • فلزیاب AJM IMAGING PT
  • طلایاب DERAK 110
  • گنج یاب PV IMAGING
  • دفینه یاب COBRA XS
  • سکه یاب ANTARES
  • گنجیاب DERAK 102
  • فلزیاب TORNADO
  • طلایاب PV 5000

خرید فلزیاب اورجینال

در اغلب موارد کاوشگران ترجیح می دهند که از فلزیاب ارزان قیمت خریداری و استفاده کنند. بی آن که به نکته توجه کنند که این دستگاه های دارای چه کیفیتی می باشند. دارای چه قابلیت هایی هستند و از چه نوع سیستم کاوشی بهره می برند. این افراد تنها با اطلاع از قیمت دستگاه ها اقدام به خرید می کنند. اغلب این انتخاب کورکورانه منجر به شکست آنها می شود.

بر خلاف عموم مردم که دستگاه های اورجینال و اصل همواره دارای قیمت های بالایی می باشند؛ در میان این دستگاه ها؛ فلزیاب های خوش قیمتی نیز وجود دارند. حال آن که حتی در صورت متحمل شدن هزینه های سنگین نیز؛ خرید یک فلزیاب با کیفیت دارای ارزش می باشد.

چرا که می تواند هزینه های بعدی کاوشگر را کاهش دهد. از هزینه های تعمیر و نگه داری کاسته و شانس موفقیت هر فردی با هر میزان تجربه ای را افزایش دهد. به طور کلی خرید و استفاده از این دستگاه ها امری مثبت و درست خواهد بود.

نتیجه گیری

در نهایت باید گفت بهترین دستگاه های طلایاب در ایران دستگاه های بوقی نقطه زن است که می تواند با محیط جغرافیایی ایران سازگاری داشته باشد. این دستگاه ها در صورتی که از کیفیت لازم و ثبات برخوردار باشند می توانند عمق کاوش را هم به اپراتور نشان دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و خرید