فلزیاب آنتنی اصل

فلزیاب آنتنی اصل

فلزیاب آنتنی اصل

استفاده از دستگاه های فلزیاب؛ به صورت روز افزون در حال افزایش می باشد. این ابزار های قدرتمند دارای کاربرد و ویژگی های زیادی می باشند که کاوش و ردیابی دفینه را در هر شرایطی که باشند؛ بسیار راحت می کنند. استفاده از این دستگاه ها تنها نیاز به مقداری تمرین دارد و کاربران این دستگاه ها نیازی ندارند سختی هایی که زمانی متوجه جویندگان گنج در گذشته بوده است را؛ درک کنند. امروزه دامنه مدل ها و ویژگی های این دستگاه ها تا حد زیادی گسترده شده است. همان طور که می دانید توجه به اصالت دستگاه فلزیاب و اصل بودن آن ها بسیار مهم است؛ چرا که عملکرد صحیح فلزیاب ها و یا عدم عملکرد مناسب آنها گرو کیفیت آنها خواهد بود. در ادامه شما را با تعدادی از فلزیاب های آنتنی اصل آشنا خواهیم کرد.

برخی از فلزیاب های اصل

  • فلزیاب PV IMAGING
  • فلزیاب DERAK 110
  • فلزیاب DERAK 102
  • فلزیاب AJM 13300
  • فلزیاب DMF-Y
  • فلزیاب ZICCO X2
  • فلزیاب HS366
فلزیاب آنتنی اصل
فلزیاب آنتنی اصل

آشنایی با فلزیاب AJM 13300 :

این دستگاه فلزیاب یکی از قوی ترین دستگاه های دو کاره بوقی، آنتنی می باشد که توجه زیادی به راحتی و سادگی استفاده از آن و قدرت و نحوه عملکرد آن توجه زیادی شده است. این دستگاه به جهت سادگی مناسب استفاده توسط کاوشگران مبتدی و به جهت قدرت بالا مناسب کاوشگران حرفه ای خواهد بود. که این خود به تنهایی یکی از بزرگ ترین مزیت هایی می باشد که یک دستگاه فلزیاب می تواند داشته باشد. تفکیک به وسیله لوپ و کویل؛ تفکیک حرفه ای به وسیله آنتن؛ شناسایی املاح و ذرات موجود در خاک؛ عمق کاوش بالای 10 متر؛ سیستم حذف املاح اضافی؛ توانایی اتصال به انواع لوپ ها و مخصوصا کابل یک در یک برای جستجو در عمق های بالا؛ دارای سیستم سکه یابی؛ سیستم عمق زنی و نمایش عمق؛ تنها بخشی از قابلیت های این دستگاه می باشد.

آشنایی با فلزیاب ZICCO X2

این دستگاه فلزیاب یکی از حرفه ای ترین ابزار های آنتن راداری می باشد که تنها بر پایه و بیس همین سیستم طراحی و ساخته شده است. این فلزیاب در قبال ویژگی ها و قابلیت هایی که در اختیار کاوشگر قرار می دهد؛ دارای قیمت بسیار مناسبی می باشد. همان طور که حتما می دانید دستگاه های آنتن راداری دارای قدرت نفوذ و عمق زنی بالایی می باشند و این دستگاه فلزیاب به خوبی این موضوع را منعکس می کند. عمق کاوش 25 متری در این دستگاه می تواند هر هدفی را ردیابی کرده و به راحتی شما را به اهداف خود برساندو البته باید در نظر داشته باشید که؛ این میزان عمق کاوش دارای خطای زیادی می باشد.

عمق مطلوب این دستگاه تا حدود 15 متر خواهد بود و دستیابی به آن عمق تحت شرایط مطلوب بدست خواهد آمد. همچنین این فلزیاب توانایی ردیابی و کاوش در محیط های پر نویز؛ ارسال چندین فرکانس برای ردیابی؛ سیستم تقویت کننده سیگنال؛ تشخیص حفره و مواردی از این قبیل می باشد.

خرید فلزیاب آنتنی اصل

در بالا با برخی از دستگاه های آنتنی و به عنوان مثال با ویژگی ها و قابلیت های دو مورد از آنها آشنا شدید. اگر همچنان دارای سوالاتی بوده و نیاز به راهنمایی داشتید و یا قصد خرید فلزیاب را دارید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و با دریافت مشاوره های رایگان؛ بهترین انتخاب ها را برای خود داشته باشید. می توانید با شماره های زیر با مشاورین ما در تماس باشید.

09917579030_09120043750

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و خرید