فلزیاب خارجی اورجینال

فلزیاب خارجی اورجینال

اگر شما یک کاوشگر حرفه ای باشید قطعا به دنبال یک فلزیاب حرفه ای نیز هستید ، همان طور که در می دانید کمپانی های زیادی وجود دارند که در زمینه طراحی و تولید فلزیاب و گنج یاب فعالیت می کند ، چه کمپانی های داخلی چه خارجی. همیشه داشتن یک فلزیاب اورجینال می تواند موفقیت یک کاوشگر را در حد چشمگیری افزایش دهد. فلزیاب خارجی اورجینال که تولید کمپانی هایی مانند فیشر ، لورنز ، گرت ، او کا ام ، ماینلب و … تولید می شوند به خاطر کیفیت و راندمان خوبی که ارائه می دهند همیشه مشتریان خاص خود را دارند.

فلزیاب خارجی اورجینال
فلزیاب خارجی اورجینال

آیا به دنبال فلزیاب خارجی اورجینال هستید؟

هر کدام از کمپانی هایی که نام بردیم دارای پرچم دار های خاص خود می باشند که در مارکت های جهانی (به غیر ایران) در دسترس هستند و کاوشگران می توانند آن ها را با قیمت های معیین شده خریداری کنند. اما کاوشگران ایرانی که قصد خرید فلزیاب خارجی را دارند همیشه با مشکلاتی همراه بوده اند. دلیل اصلی آن نیز ممنوعیت استفاده و واردات فلزیاب در ایران می باشد. بنابراین برخی افراد اقدام به واردات غیر قانونی فلزیاب های خارجی به بازار داخلی کرده اند که این موضوع باعث افزایش چشمگیر قیمت دستگاه ها شده است. البته علاوه بر قیمت نیز ورود افراد سود جوء و کلاهبردار به این عرصه باعث شده تا فلزیاب جعلی با اسم فلزیاب خارجی در بازار داخلی زیاد شود.

از کجا فلزیاب خارجی اصل بخریم ؟

شرکت IKPV با مدیریت مهندس صمدی ، بیش از دو دهه افتخار این را داشته است تا در راستای خدمت به کاوشگران عزیز در زمینه طراحی و تولید گنج یاب و فلزیاب اورجینال که از نظر کیفیت و کارایی ثابت شده هستند و همچنین مناسب برای کاوش در خاک ایران می باشند را به مشتریان خود عرضه کند. تمرکز اصلی این شرکت تولید فلزیاب پالسی ، آنتن راداری ، فلزیاب مگنومتر ، فلزیاب پالسی تصویری ، فلزیاب پالسی مگنومتری می باشد. IKPV یکی از مراکز معتبر فروش برند های خارجی معتبر مانند فلزیاب ماینلب ، لورنز ، گرت ، فیشر ، وایتس ، او کا ام با ضمانت و گارانتی معتبر می باشد. اگر به دنبال خرید فلزیاب اورجینال هستید می توانید با کارشناسان فروش ما با شماره 09917579030 تماس بگیرید تا شما را جهت خرید راهنمایی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و خرید