فلزیاب پیشرفته

فلزیاب پیشرفته

فلزیاب پیشرفته

فلزیاب پیشرفته به یک فلزیاب در بالاترین درجهٔ پیش‌رفت گفته می‌شود؛ پیش‌رفته‌ترین فلزیاب که امروزه در دسترس بشر است. برای مشخص کردن پیشرفته ترین فلزیاب ، ردهٔ ویژه‌ای وجود ندارد؛ چراکه در طول زمان، فناوری روز پایدار نمی‌ماند. برای نمونه طلایاب های سال 1960 میلادی، اگر به عنوان فناوری سطح پایین مطرح نشوند، حداقل به قدری کهنه شده‌اند. این بینش منجر به این گشته که شرکت فلزیاب IKPV تقریبا تمام محصولات خود را با پیشرفته ترین فناوری معرفی کند.

فلزیاب پیشرفته TACHAR T1
فلزیاب پیشرفته TACHAR T1
فلزیاب پیشرفته RICHEL M-160
فلزیاب پیشرفته RICHEL M-160

تاریخچه و معرفی شرکت IKPV

شرکت ” فلزیاب IKPV ” که 20 سال پیش بصورت سهامی خاص تاسیس  گردیده، با بیش از دو دهه فعالیت مستمر و پویا ،هم اکنون در زمره شرکتهای برتر صنعت فلزیاب کشور شناخته می شود، ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است که بصورت پویا و نظامند، در توسعه و تعالی فناوری فلزیاب کشور ایفای نقش نماید و با اتکا به دانش و تجربه نیروی انسانی خود در راستای تحقق اهدافی چون توسعه صنعت فلزیاب و فناوری های نوین گنج یابی گام بردارد.

شرکت فلزیاب IKPV در حال حاضر با اشتفال بیش از 50 نفر بصورت مستقیم به عنوان يك شركت خصوصي در زمینه تولید فلزیاب در يك تراز پیشرو مشغول به فعالیت می باشد. روند حرکتی این شرکت بر مبنای یک رویکرد مدیریتی صحیح به نحوی بنا نهاده شده که کلیه فرآیندها با هم افزایی دانش و تجربه بر اساس یک تفکر سیستماتیک، یکسان و هماهنگ پیگیری شوند.

جهت خرید فلزیاب از نمایندگی فلزیاب شیراز یا نمایندگی فلزیاب تهران به همراه آموزش رایگان، تست در حضور مشتری، گارانتی معتبر، خدمات پس از فروش و ارسال رایگان به تمام نقاط کشور می توانید با مشاورین شرکت فلزیاب IKPV از طریق شماره تماس 09917579030 تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و خرید