فلزیاب بوقی

فلزیاب بوقی

با سلام خدمت تمام علاقه مندان حوزه کاوشگری، در این مقاله قصد داریم درباره فلزیاب بوقی صحبت کنیم. دستگاه فلزیاب بوقی که به دستگاه های نقطه زن هم شهرت دارند بسیار رایج هستند. اما کیفیت متفات آنها باعث شده که اختلاف زیادی با هم داشته باشند.

فلزیاب نقطه زن

این دستگاه به عنوان محبوب ترین وسیله برای دفینه یابی در چند دهه گذشته مورد است. میتواند با ارسال پالس به سطح زیرین زمین و دریافت فرکانس منعکس شده به کشف فلزات می انجامد. این دستگاه شامل یک لوپ می باشد که بعنوان فرستنده و گیرنده پالس عمل میکند.

جهت کاوش با فلزیاب پالسی باید به صورت آهسته و پیوسته به سمت جلو حرکت کرده و با حرکت زیک زاکی زمین را کاوش کنیم و منتظر شنیدن صدای بوق از دستگاه شویم.

فلزیاب بوقی
فلزیاب بوقی

عمق فلزیاب پالسی :

دستگاه های پالسی می توانند با صدای بوق، کاوشگران را از وجود فلزات آگاه کنند. این دستگاه ها به راحتی عمقی در حدود پنج متر را کاوش می کنند که این بالاترین عمق در میان دستگاه های دفینه یاب می باشد.

این دستگاه ها می توانند به صورت تصویری هم عملکرد مناسبی داشته باشند. دستگاه های پالسی تصویری که به اسکنر مگنومتر هم شهرت دارند می توانند تصاویر لایه های زمین را به صورت دو بعدی و سه بعدی نشان دهند.

دستگاه های پالسی به دلیل اینکه می توانند نقطه وجود هدف را نشان دهند به آنها فلزیاب نقطه زن گفته می شود. عمق این دستگاه ها نسبت به فلزیاب های وی ال اف بسیار بیشتر می باشد. و در دفینه یاب های حرفه ای هستند.

از کجا فلزیاب پالسی خریداری کنیم؟

بازار این دستگاه ها توانسته افراد زیادی را جذب کند اما حقیقت این است که دستگاه های زیادی نیستند که می توانند کاوشگران را کمک کنند. افراد سود جو در این بازار با نام های خارجی دستگاه های بی کیفیت را وارد بازار کرده اند و کاوشگران را مورد سوء استفاده قرار می دهند.

در اقع باید محصول با کیفیت را از کمپانی حرفه ای خریداری کنیم. این کمپانی ها می توانند دستگاه های خودشان را با ضمانت نامه کتبی و خدمات پس از فروش ارائه کنند. تست رایگاه قبل از خرید هم یکی از سرویس هایی است که در کمپانی های معتبر ارائه می شود.

نتیجه گیری

در نهایت باید ذکر کنیم که خرید محصول با کیفیت را از کمپانی معتبر مانند آی کا پی وی داشته باشید. این کمپانی با بیش از بیست سال سابقه در تهیه و تولید انواع دفینه یاب می تواند بهترین دستگاه های پالسی بوقی را با کمترین قیمت به شما ارائه کند. برای مشاوره رایگان با شماره های زیر تماس بگیرید

شماره تماس : 09917579030   _  09120043750 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و خرید