فلزیاب فارس

فلزیاب فارس

فلزیاب فارس ، ارائه بهترین دستگاه های ایرانی و خارجی

آشنایی با استان فارس :

فارس یکی از استان های بزرگ و قدیمی که در جنوب ایران واقع شده است. استان فارس با وجود جاذبه‌های متعدد فرهنگی، تاریخی، طبیعی و مذهبی، یکی از مراکز مهم گردشگری ایران است. فارس در کتیبه‌ های هخامنشی به صورت پارسه و در نوشته‌های یونانی به شکل پرسیس آمده و فارس و فارسی شکل عربی شده پارس و پارسی هستند. این استان بخاطر گذشته تاریخی که دارد دارای آثار باستانی و تاریخی متعددی مانند تخت جمشید ، نقش رستم ، ارگ کریمخانی و … می باشد. همین سابقه تاریخی باعث شده تا به یکی از مناطق دارای گنج و دارای دفینه ایران تبدیل شود که کاوشگران زیادی را به سمت خود می کشاند.

فلزیاب فارس
فلزیاب فارس

گنج یابی در فارس :

همان طور که گفتیم استان فارس یکی از مناطق دارای گنج ایران می باشد که توجه کاوشگران زیادی را به خود جلب کرده است. موفقیت در گنج یابی به عوامل زیادی بستگی دارد که مهم ترین آن خرید دستگاه گنج یاب می باشد که هر کاوشگری می تواند با خرید گنج یاب حرفه ای به رویای خود دست پیدا کند. امروزه در بازار داخلی به خاطر شرایط خاص و محدودیت هایی که وجود خرید فلزیاب به یک مشکل برای کاوشگران تبدیل شده است و برخی از افراد سوجوء از شرایط پیش آمده استفاده میکنند تا با فلزیاب جعلی ، کلاهبرداری کنند.

فلزیاب فارس ارائه دهنده بهترین های بازار :

فلزیاب فارس یکی از بزرگترین مراکز فروش فلزیاب و گنج یاب در جنوب ایران می باشد که دارای نمایندگی های فروش در شهر های شیراز ، مرودشت ، کازرون ، فسا ، اقلید ، آباده ، مهر ،بوانات ، خرامه و … می باشد و تمامی دستگاهها ارائه شده در این شهر ها همگی دارای ۱۰ سال خدمات پس از فروش و ۱ سال گارانتی و ضمانت نامه معتبر هستند. بنابراین اگر قصد خرید هر نوع فلزیابی را دارید می توانید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

 

شماره تماس : 09917579030

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و خرید