فلزیاب گیلان

فلزیاب گیلان

فلزیاب گیلان

فلزیاب گیلان :

گیلان یکی از قدیمی ترین شهر های بنا شده در کشور می باشد. این استان به دلیل موقعیت مکانی و آب و هوای خوب؛ دارای رفت و آمد زیادی بوده است. این موضوع باعث شده است که؛ سازه های زیادی در آن ساخته شده و شهر های باستانی در آن بنا شود. این موضوع وجود یک نمایندگی مبنی بر فروش فلزیاب را ضروری ساخته است. همان طور که می دانید گنج یابی یک فعالیت پر طرفدار در تمام جهان می باشد. این موضوع به دلیل وجود آثار باستانی زیاد و همچنین دفینه های بی شمار؛ در کشور ما نیز صدق می کند.

از این رو فروش این دستگاه های پیشرفته در سراسر کشور رواج دارد. هر چند شما در این استان نمایندگی معتبری مبنی بر فروش فلزیاب نخواهید یافت و برای خرید فلزیاب؛ باید به استان های همجوار همانند تهران مراجعه کنید. در این استان؛ کمپانی هایی همانند کمپانی ikpv وجود دارد که یکی از معروف ترین و اولین کمپانی هایی می باشد که در این صنعت فعالیت خود را در 25 سال پیش تا کنون آغاز کرده است.

فلزیاب گیلان
فلزیاب گیلان

برخی از آثار باستانی گیلان و اهمیت آنها در خرید فلزیاب

  • آثار باستانی مارلیک
  • کاخ ییلاقی سردار امجد
  • کاروانسرای تی تی
  • قلعه لیسار
  • مرغانه پرد
  • محوطه باستانی آق اولر
  • روستای تاریخی تول گیلان
  • قلعه بند بن
  • مناره آجری گسکر

در سطر های بالا؛ با تعدادی از آثار باستانی های این استان آشنا شدید. حال بهتر است به این موضوع بپردازیم که چرا آثار باستانی برای گنج یابی و کاوشگران گنج دارای اهمیت می باشد. در سطر های ابتدایی این مقاله اشاره کردیم که وجود این آثار نشان دهنده تمدن پیشین و وجود افراد و مردمان آن زمان در آن مناطق می باشد. این موضوع وجود اشیای ارزشمند باستانی؛ همانند طلا و دفینه را در آن مکان ها تایید می کند. از این رو بسیاری از کاوشگران با استفاده از انواع دستگاه های فلزیاب حرفه ای توانسته اند تا به میزان قابل توجهی از این گنجینه ها در سراسر کشور؛ دست یابند. این موضوع را می توان نکته ای کاملا فارغ از نیاز ها و استفاده هایی شد که باستان شناسان به صور ت قانونی با استفاده از این ابزار ها می کنند.

نوع فلزیاب موثر در نتیجه کاوش در این شهر

بسیاری از کاوشکران تصور می کنند که حتما باید از یک نوع دستگاه فلزیاب خاص برای موفقیت در این مکان استفاده کنند. این موضوع تا حدی صحیح می باشد؛ اما نه به صورتی که شما تصور می کنید. باید به این موضوع توجه داشته باشید که برای کاوش در کشور ما به دستگاه هایی نیاز خواهید داشت که از سیستم کاوش پالسی بهره می برند. این موضوع مهم ترین و می توان گفت تنها ترین اولویت برای خرید فلزیاب خواهد بود. تنها نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید؛ این است که حتما از مکان های معتبر و از فلزیاب های اورجینال در کاوش های خود استفاده کنید. در غیر این صورت؛ نتیجه مثبتی؛ در انتظار شما نخواهد بود.

تا چه میزان هزینه برای خرید فلزیاب در گیلان لازم است؟

در سطر های بالا خواندید که برای موفقیت در کاوش به چه نوع دستگاه فلزیابی نیاز دارید. شما تنها با رعایت همین نکته؛ می توانید یک دستگاه خوب و قابل قبول تهیه و خریداری کنید. هر چند راجع به قیمت اسن دستگاه ها نمی توان سخن گفت. چرا که هر کمپانی و فروشنده بسته به هزینه های خود؛ مبالغی را مبنی بر قیمت این دستگاه ها تعیین می کنند.

فلزیاب گیلان
فلزیاب گیلان

اما شما می توانید در صورت رعایت موارد بالا؛ با صرف هزینه های کم یک دستگاه را خریداری نمایید. صرفا اگر هدف شما موفقیت در کاوش باشد. اما اگر در کنار موفقیت؛ به مواردی همانند سرعت؛ راحتی بیشتر؛ افزایش درصد موفقیت؛ تصویری بودن دستگاه و مواردی از این قبیل اهمیت می دهید؛ مسلما باید هزینه های بیشتری را صرف خرید یک فلزیاب حرفه ای کنید.

از کجا میتوان آموزش لازم برای استفاده از فلزیاب را دریافت کرد؟

یکی از بزرگ ترین مشکلاتی که کاوشگران را  با خود درگیر کرده است؛ بحث آموزش می باشد. چرا که این موضوع دارای اهمیت زیادی می باشد. تصور کنید شما در آغاز یاد گیری رانندگی؛ بلافاصله بخواهید با سرعتی معادل 100 کیلومتر بر ساعت حرکت کنید. به طور حتم این موضوع امکان پذیر نخواهد بود. شما باید در ابتدا میزان ساعت مشخصی را بر اساس میزان قدرت یادگیری خود، صرف گذراندان دوره آموزش مربوطه باشید.

در زمینه کاوش نیز به همین صورت می باشد. شما باید حداقل زمانی حدود 2 هفته را صرف یادگیری نحوه استفاده از دستگاه های فلزیاب کنید. در غیر این صورت موفقیتی در کار نخواهد بود. شما باید این آموزش ها را از فروشنده درخواست کنید. اما آنها آموزش های کافی را در اختیار کاوشگران قرار نمی دهند و یا از آنها بابت ارائه آن؛ مبالغی را درخواست می کنند. اما شما می توانید با مراجعه به کمپانی آی کا پی وی و خرید از آن مجموعه؛ آموزش های جامعی را به صورت کاملا رایگان دریافت کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر در تماس باشید.

09917579030

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره و خرید